Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

صباغیان در تذکر شفاهی:


نماینده مردم ابرکوه در مجلس گفت: وزارت جهاد کشاورزی لیست اسامی واردکنندگان گوشت را منتشر کرد، بهتر است نام مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره این شرکت‌ها هم منتشر شود.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا صباغیان بافقی  در نشست علنی امروز (یکشنبه، 2 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی گفت: تعدادی از فرهنگیان حمایتی درب مجلس تجمع کرده‌اند و انتظار می رفت هیئت رئیسه یا کمیسیون آموزش و تحقیقات میان آنان حاضر می شد و مشکلاتشان را می شنید.

نماینده مردم بافق و مهریز در مجلس افزود: معلمان حمایتی مشکلات زیادی دارند و با یکی از آنها صحبت کردم به من گفت که تنها ۲۲ روز بیمه برای او تایید می شود و حتی حقوق شان را نیز با تاخیر چند ماه دریافت می کنند و هر لحظه امکان اخراج آنها وجود دارد.

وی تصریح کرد: با یکی دیگر از این معلمان تجمع کرده که صحبت کردم او به من گفت که به دلیل اعتراض به کاهش 100 هزار تومانی رقم قراردادش نسبت به سال گذشته، اخراج شده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به نظر می‌رسد برخی از معلم ها در بردگی نگه داشته می‌شود.

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس در تذکری به محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی گفت: این وزارتخانه لیست اسامی واردکنندگان گوشت را منتشر کرده است بهتر است نام مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره این شرکت‌ها هم منتشر شود تا مردم آنها را بشناسند.

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد