Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

به منظور آشنایی با فناوری نانو برگزار شد


مدیر پژوهش سرای دانش آموزی شهید میربقایی ابرکوه گفت: سمینار نانو ویژه دانش آموزان ابرکوه و با هدف آشنایی با فناوری نانو برگزار شد.

به گزارش سرو ابرکوه، سمینار نانو با حضور بیش از 300 نفر دانش آموزان دختر و پسر مقطع متوسطه اول و دوم مدارس ابرکوه، در دو نوبت در محل سالن معلم برگزار شد.

علی اصغر اکرمی مدیر پژوهش سرای شهید میربقایی ابرکوه در این خصوص در گفتگو با سرو ابرکوه، اظهار کرد: سمینار آشنایی با فناوری نانو با همکاری ستاد ویژه توسعه فناوری نانو کشور، با حضور مهندس سروش صحرائیان از مدرسان تراز الف ستاد نانو در شهرستان برگزار شد.

مدیر پژوهش سرای شهید میربقایی ابرکوه گفت: این سمینار به منظور آشنایی دانش آموزان با این فناوری و ترغیب شرکت در المپیاد نانو برگزار شد.

اکرمی افزود: نهمین دوره المپیاد نانو دو تفاوت عمده با دوره‌های قبلی دارد؛ یکی تأیید و حمایت آن توسط بنیاد ملی نخبگان و دومین مورد سه مرحله‌ای شدن آن است. مرحله اول در تاریخ 7 اردیبهشت 1397 به‌صورت همزمان در سراسر کشور و در قالب یک آزمون کتبی با سوالات تستی انجام می شود.

وی عنوان کرد: مرحله دوم در قالب یک آزمون کتبی متمرکز در تهران و با حضور 300 نفر برگزیده مرحله اول، در تیرماه 1397 برگزار خواهد شد.

اکرمی تصریح کرد: مرحله سوم نیز با حضور افرادی که موفق به کسب حدنصاب نمره مرحله دوم شده اند، به صورت یک اردوی علمی، آموزشی و رقابتی در دهه اول شهریور ماه 1397 برگزار اجرا می شود.

انتهای پیام/ ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد