Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

امام جمعه یزد:


امام جمعه یزد گفت: ضعف و خطاهای برخی مسئولین نباید به‌پای انقلاب نوشته شود و وسوسه‌های شیطان، هجمه‌های دشمنان و نبود روحیه انقلابی و مدیریت جهادی در برخی از مسئولین دلیل این خطاها است.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از یزد رسا، آیت‌الله محمدرضا ناصری در خطبه‌های آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر یزد ضمن گرامیداشت ایام سالروز پیروی انقلاب اسلامی اظهار کرد:  امام خمینی (ره)، به‌عنوان بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی از همان ابتدای شروع نهضت و حتی در سال‌های تبعید همواره به فکر مردم و رسیدگی و حل مشکلات آن‌ها بودند چراکه مردمی بودن ویزگیی برتری انقلاب اسلامی نسبت به دیگر نهضت ها است.

امام جمعه یزد افزود: امام راحل نه تنها اجازه توهین بی‌دلیل به هیچ شخصی را نمی‌داد و هرگز از حرکت‌های مسلحانه که توسط افراد و گروه‌هایی نظیر مجاهدین خلق در آن دوران انجام می‌شد دفاع نکرد بلکه کشتار و خون‌ریزی و آسیب زدن به هیچ انسان و بشری در منطق و الگوی امام خمینی (ره) جایی نداشت و هدف ایشان نجات دادن مردم از ظلم و فساد و سعادت جامعه و حرکت کشور به سمت تعالی بود.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران با حرکت‌ها و انقلاب‌های دیگر کشورها تفاوت‌های فراوان دارد افزود:  برخلاف انقلاب‌ها و یا اتفاقات و حرکت‌هایی که در سایر کشورها رخ داد و باعث تغییراتی در حکومت‌های آن‌ها شد، این انقلاب بر مبنای اسلام و بر پایه مفاهیم دینی استوار بود و بی‌شک حرکتی خدایی بود.

آیت الله ناصری با اشاره به اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران استقلال واقعی خود را پیدا کرد گفت: عزت و اعتبار امروز ایران در جهان به برکت انقلاب اسلامی است.

امام‌جمعه یزد با بیان اینکه امروز عملاً آمریکا در سوریه و عراق از ایران شکست‌خورده است و عظمت و اقتدار ایران اسلامی در منطقه و جهان زبان زد شده است تصریح کرد: نیروهای نظامی ما امروز نیروهایی مقتدر و مستقل هستند، رشد و پیشرفت در عرصه‌های مختلف در کشور مشهود است و مسئولین کشور در سازمان‌های بین‌المللی حرف خود را می‌زنند و دارای استقلال هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان ادامه داد: مردم همواره یاور انقلاب بودند و درصحنه‌های موردنیاز انقلاب حاضر بوده و حتی از جان خود در این راه دریغ نکردند.

وی حضور مردم درصحنه انقلابی را خنثی کننده توطئه‌های دشمنان دانست و خاطرنشان کرد: مردم بصیر ایران اسلامی در 22 بهمن امسال نیز با حضور پرشور خود بار دیگر نقشه‌های دشمنان را خنثی کرده و حمایت خود از انقلاب را اعلام خواهند کرد.

خطیب جمعه یزد تاکید کرد: ضعف و خطاهای برخی مسئولین نباید به‌پای انقلاب نوشته شود و وسوسه‌های شیطان، هجمه‌های دشمنان و نبود روحیه انقلابی و مدیریت جهادی در برخی از مسئولین دلیل این خطاها است.

نماینده ولی‌فقیه در استان با تأکید بر اینکه برای حل معضلات اقتصادی باید به‌طورجدی و عملی به اقتصاد مقاومتی توجه کرد، اظهار داشت: بهره‌گیری از عزم جهادی و داشتن روحیه انقلابی بسیاری از مشکلات را برطرف می‌کند.

آیت‌الله ناصری در پایان خاطرنشان کرد: استفاده از نیروهای جوان و کارآمد و انقلابی و توجه به تعالی و رشد نوجوانان و جوانان کشور، باید بیشتر موردتوجه مسئولین قرار بگیرد.

انتهای پیام/س*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد