Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

حکایت این شكسته چنگ بی قانون...


وقتی مدیر یک نهاد فرهنگی! به این راحتی برای خود مجوز صادر می کند، بعید نیست بقیه مجوز های ارشاد هم اینگونه صادر شود!

به گزارش سرو ابرکوه، هادی ورشویی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان یزد در پست اینستاگرام خود تصویری از کارت ویزیتش را منتشر کرد که عبارت «عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران» بزرگتر از نام شرکت وابسته به وی درج شده است...

به طور معمول این موضوع آنچنان عجیب وغریب به نظر نمی رسد اما اگر بدانید که یک نفر مسئول ارشاد! تاکنون عضو این انجمن نبوده است و شاید برای تبلیغات هم که شده از این عبارت استفاده کند برایتان حیرت آور باشد.

برای عضویت در انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، با توجه به شرایط سخت عضویت گویا در استان یزد به جز چند نفر کس دیگری در آن عضویت ندارد و نام جناب ورشویی هم در لیست اسامی این انجمن وجود ندارد!!

بله! وقتی مدیر یک نهاد فرهنگی! به این راحتی برای خود مجوز صادر می کند، بعید نیست بقیه مجوز های ارشاد هم اینگونه صادر شود!

ارشاد استان یزد که این روزها از بی مدیریتی و عدم نظارت رنج می برد، گویا قرار نیست حداقل روند اسلامی بودن خود را رعایت کند و این نه تنها در صدور مجوزها بلکه در جشنواره ها و مراسم های تحت نظارت این نهاد مشهود است.

برای مثال شاید جنابان مدیرارشاد استان! اگر تنها تصاویر ایسنتاگرام مسئولانی که خود جنابان آن ها را گماشته اند منتشر شود – که قابل انتشار نیست!- به خود بیایند و به یادآورند که طبق ماده 20 و 21 اگر مستخدم حجاب اسلامی را رعایت نکند مرتکب عمل تخلف شده است و رعایت حجاب اسلامی تنها منحصر به محیط اداری نیست و چنانچه کارمندی در خارج از محیط اداری نیز حجاب اسلامی را رعایت نکند مرتکب تخلف شده است.

در سال های گذشته، بر روی حواشی تأسف بار جشنواره رضوی بدون انکه ذره ای از کسی بازخواست شود سرپوش گذاشته شد و مسئولان ارشاد استان به جای پاسخگویی نه برای وضع جشنواره ها بلکه برای مدیران و دبیرانی که منتسب کرده اند پاسخی ندادند.

یزدرسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد