Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

محتوا با برچسب آخوندی.

وزیر راه باز هم به بیراهه زد/
توهین بی سابقه وزیر میلیاردر کابینه به یک خبرنگار/ آیا آخوندی به انفصال از خدمت محکوم می شود؟+مستندات قانونی
پس از حضور عباس آخوندی وزیر پرحاشیه‌ مسکن شهرسازی، خبرنگاری نظر وی را درباره مرجوعی بودن هوایپمای جدید (کلمبیایی بودن هواپیمای خریداری شده) جویا شد که وزیر دولت روحانی، میکروفن خبرنگار باشگاه خبرنگاران را با عصبانیت شدید گرفته و به سوی دیگری پرت کرد
ورود دومین ایرباس ۳۳۰ به مانع خورد؟
در حالی طبق وعده وزیر راه و شهرسازی باید تا پایان سال گذشته دومین ایرباس ۳۳۰ خریداری شده وارد کشور می‌شد که به نظر می‌رسد تحویل این هواپیما به هما با موانعی روبرو شده است.
وزیر راه و شهرسازی:
۱.۶ میلیون خانه خالی داریم
وزیر راه و شهرسازی با تاکید براین‌که باید مسئله بدمسکن‌ها را حل کنیم،گفت: مسئله واقعی نه مسکن مهر،نه تولید انبوه مسکن،نه تولید برج‌ها در شمال تهران و نه ساخت برج‌ در منطقه ۲۲تهران است، مسئله واقعی حل مشکل مردمی است که در وضعیت بد مسکنی به سرمی‌برند.
وقتی وزیر بی‌کفایت پررویی را به نهایت می‌رساند!
همین دو ماه قبل بود که 40 تن از هم وطنانمان در آتش بی‌کفایتی و بی‌عرضگی‌های او سوختند و او در اظهاراتی توهین‌آمیز، سقف مشکل بازماندگان قربانیان را بیمه آن‌ها عنوان کرده بود!
آخوندی وزیر راه و شهرسازی هفته گذشته از محور تفت_ابرکوه به صورت رسمی بهره برداری کرد، محوری که امروز به خاطر حوادث و تلفات متعددش به جاده مرگ شهرستان تفت معروف و شناخته می شود.
th (1)-24.jpg
آخوندی وزیر راه و شهرسازی هفته گذشته از محور تفت_ابرکوه به صورت رسمی بهره برداری کرد، محوری که امروز به خاطر حوادث و تلفات متعددش به جاده مرگ شهرستان تفت معروف و شناخته می شود.
راهی که بوی مرگ می دهد
وقتی آقای وزیر «جاده مرگ تفت -ابرکوه» را افتتاح می کند!
آخوندی وزیر راه و شهرسازی هفته گذشته از محور تفت_ابرکوه به صورت رسمی بهره برداری کرد، محوری که امروز به خاطر حوادث و تلفات متعددش به جاده مرگ شهرستان تفت معروف و شناخته می شود.
وزیر راه فقط با 4 ساعت تاخیر به یزد می رسد!؟
وزیر نیامده به یزد قطار یزد با 4 ساعت تاخیر به مقصد رسید خدا فردا رو خیر بگرداند.
جرات نکردند نام «آخوندی» راه را ببرند! +عکس
مراسم تشییع مسافران بهشتی تبریز در حالی برگزار شد که کسی با وجود حضور وزیر راه جرأت آوردن نام او را نداشت. مجری مراسم استاندار، وزیر بهداشت حتی نماینده ولی‌فقیه از حضور هیأتی از سوی دولت به ویژه حضور دو وزیر در تبریز خبر می‌دادند و نام وزیر بهداشت را...
باز هم ریاست یک مدیر فدای وزارت آخوندی شد
آخوندی که با تجربه موفق استعفای رئیس سازمان هواپیمایی در فاجعه سقوط هواپیمای ایران 140 از استیضاح و برکناری نجات پیدا کرده بود این بار هم مدیر کل راه آهن کشور را فدای وزارت خود کرد.
امضاهای طرح استیضاح آخوندی به ۵۰ رسید
شمار امضاهای نمایندگان متقاضی استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به علت سوء مدیریت که موجب حادثه مرگبار ریلی در خط آهن تبریز ـ مشهد شد به ۵۰ رسید.
«شرمساری» از حادثه برخورد دو قطار!
معضل اصلی که دامن‌گیر دولت یازدهم است و تلخی و درد آن از حادثه‌های کذایی هم برای ملت بیشتر است، روحیه تبخترآمیز و متکبرانه حاکم بر مدیران تکنوکرات است.
معاون فنی و اجرایی ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن ابرکوه:
سرشماری 10 روستای ابرکوه به طور کامل انجام شد/ خانوارهای غایب با ستاد تماس بگیرند
معاون فنی و اجرایی ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن ابرکوه گفت: خانوارهایی که در سرشماری اینترنتی یا در زمان مراجعه ماموران حضور نداشتند، با تماس تلفنی یا مراجعه به ستاد در سرشماری شرکت کنند.
انتقاد تند وزیر سابق مسکن از آخوندی:
چرا دولت 500 هزار واحد مسکن مهر با 30درصد پیشرفت را در دوسال تحویل نمی دهد
وزیر سابق مسکن و شهرسازی گفت: در طول 4 سال یک میلیون و 180 هزار واحد ساخته شده و تحویل مردم داده شده که الزاماً تأسیسات زیربنایی شامل آب، برق، گاز و فاضلاب هم داشته است، چرا دولت یازدهم در دو سالی که گذشت نتوانست چنین کاری انجام بدهد؟
هاشمی:
آقای وزیر گپ‌وگفت‌گوهای سببی و نسبی را کنار بگذارید، به درد برسید
نماینده مردم تهران در استیضاح آخوندی: ایمنی هوایی فراموش چون آقای آخوندی وقت خود را برای بازدید از خانه هنرمندان می‌گذارد/ دو نفر از رفقای خود را خلاف قانون در هیئت مدیره شرکت فرودگاهی کشور قرار دادید.
مجلس از پاسخ‌ آخوندی درباره مسکن مهر قانع شد
آخوندی: من مسئول مسکن مهر نیستم!
نماینده مردم تهران در جلسه امروز مجلس از اقدام بانک مسکن در پرداخت بدهی های متفرقه خود از محل اعتبارات بانک مسکن خبر داد و وزیر راه و شهرسازی نیز تصریح کرد که غیر ممکن است بگذارم مسکن مهر متوقف شود.
آخوندی:
مسکن مهر طرح مزخرفی است! +صوت
عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی در بازدید از فرودگاه مهرآباد در پاسخ به سوال دبیر کمیته مطالبه حق مسکن، در اظهار نظری تاسف آور عنوان کرد: «مسکن مهر طرح مزخرفی است».
آخوندی در جمع خبرنگاران :
پروژه مسکن مهر باید متوقف شود
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که پروژه مسکن مهر باید متوقف شود گفت: ما به قراردادهای دولت قبل پایبندیم و آنها را به اتمام می رسانیم اما این پروژه را متوقف خواهیم کرد.

شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

محتوا با برچسب آخوندی.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد

استان یزد استان یزد

محتوا با برچسب آخوندی.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد