Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

محتوا با برچسب اصلاح طلبان.

"نجات تهران" برای شورای شهر و " نجات ایران" برای ریاست جمهوری! شعار انتخاباتی اصلاح طلبان برای انتخابات 96
شنیده‌ها حاکی از آن است که اصلاح‌طلبان در انتخابات شورای شهر با شعار "نجات تهران" و در انتخابات ریاست جمهوری هم با شعار " نجات ایران" وارد عرصه انتخابات می‌شوند.
هراس و آشفتگی اردوگاه اصلاح‌طلبان از کارنامه خالی دولت
با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری هراس و آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان و دولت یازدهم شدت گرفته است، کارنامه خالی دولت از عملکرد مثبت که بتواند از آن دفاع کند به این هراس افزوده و مدعیان اصلاحات که اینک ناگزیر به ادامه مسیر پیشین هستند بزرگترین...
اگر این دولت با این کارنامه اصولگرا بود!
به عنوان مثال فرض بفرمایید دولت یازدهم، دولتی با رویکرد سیاسی مثلا اصولگرایی بود، خب اینکه جریان سیاسی که امروز تمام قد از دولت حمایت می‌کند، در آن شرایط آن دولت را به شدیدترین حالت مورد هجمه قرار می‌داد تردیدی نیست.
فقط به همین یک سئوال پاسخ دهید!
چطور می‌شود دم از آشتی ملی زد و لازمه آشتی را هم وجود دولت ترامپ خواند و در عین حال درخواستی را طرح کرد که دقیقا همان درخواست دونالد ترامپ است؟!
تحلیلی از اوضاع کنونی اصلاح‌طلبان؛
جریان اصلاحات چگونه از موضع «خروج از حاکمیت» به وضعیت کنونی دچار شد؟!
اوضاع این روزهای اصلاح‌طلبان به گونه‌ای است که نشان می‌دهد حتی انتخابات خرداد 92 و اسفند 94 هم نتوانسته چیز زیادی را به نفع آن‌ها تغییر دهد.
پیام اصلی دست و پا زدن‌های اخیر چیست؟!
غافل از اینکه عدم برخوردای این طرح از پشتوانه منطقی و مابه‌ازای بیرونی و واقعی، شرایطی را به وجود آورده که حتی برخی از خود اصلاح‌طلبان هم آن را زیرسئوال برده‌اند.
پسته بی‌مغز چو دهن باز کند رسوا شود؛
شاهکاری دیگر از فراکسیون امید!
این جریان در حالی چنین طرح دیکتاتورانه‌ای را آن هم با قید دو فوریت ارائه داده که مدام شعار «آزادی بیان»، «دانستن حق مردم است» و... می‌دادند و کباده حریت و آزادی می‌کشیدند.
تازه‌ترین ترفند فراکسیون امید؛
هر کس سؤال کند زندانی می‌شود!
۳۴ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از جمله «محمدرضا عارف» رئیس ‌فراکسیون امید و برخی دیگر از چهره‌های اصلی آن، اقدام به ارائه طرحی دو فوریتی کردند که براساس آن فردی که در مراسم سخنرانی سؤالی بپرسد که این سؤال موجب جلب توجه شود، به شش ماه تا دو سال...
جایگاه هاشمی به چه کسی خواهد رسید؟
بالا گرفتن اختلافات جریان اصلاحات و اعتدال بعد از فوت آیت الله هاشمی
روحانی و خاتمی دو گزینه مطرح در رسانه های زنجیره ای برای جایگزینی هاشمی هستند اما گزینه های دیگری مانند ناطق نوری و حتی سید حسن خمینی از سوی برخی دیگر مطرح می شوند. هرچند باید در نظر داشت فرد منتخب از سوی این جریان ها تنها می تواند نقش لیدری داشته...
جایگاه هاشمی به چه کسی خواهد رسید؟
4 گزینه لیدری اصلاح طلبان و اعتدال گرایان در مجمع تشخیص مصلحت نظام
روحانی و خاتمی دو گزینه مطرح در رسانه های زنجیره ای برای جایگزینی هاشمی هستند اما گزینه های دیگری مانند ناطق نوری و حتی سید حسن خمینی از سوی برخی دیگر مطرح می شوند. هرچند باید در نظر داشت فرد منتخب از سوی این جریان ها تنها می تواند نقش لیدری داشته...
شرایط اصلاح‌طلبان در انتخابات پیش رو؛
مخمصه‌ای که اصلاح‌طلبان در آن گیر کرده‌اند!
از سوی دیگر اصلاح‌طلبان اگر بخواهند به هویت اصلاح‌طلبی خود پایبند باشند باید کاندیدایی از جریان خود در انتخابات ارائه کنند که این مسئله نیز برای آن‌ها کار ساده‌ای نیست.
جدال اصلاح طلبان با صندلی های خالی!
به نظر می رسد اصلاح طلبان یزدی برای بازگرداندن آبروی از دست رفته خود در دانشگاه فرهنگیان یزد در چهاردهم آذر تدبیر جدیدی اندیشیده اند.
تابش در جمع خبرنگاران:
اصلاح‌طلبان ممکن است، گزینه‌های دیگری به جز روحانی برای انتخابات سال 96 معرفی کنند
عضو فراکسیون امید مجلس گفت: فعلا گزینه ما آقای دکتر روحانی است چرا که عملکرد وی در سیاست‌ داخلی و خارجی قابل قبول بوده و توقعات و انتظارات نیز شاید در ید قدرت ایشان نبوده اما ممکن است وقتی وارد مصادیق شویم گزینه‌های دیگری نیز مطرح شود.
به بهانه‌ی اختلاف‌های بی‌پایان فراکسیون امید و دولت؛
این رشته سر دراز دارد!
این در حالی است که چند روز قبل موسوی نماینده یزد در مجلس و از اعضای فراکسیون امید، تحقیر اصلاح‌طلبان توسط حسن روحانی را روایت کرده بود.
املاک نجومی؛ تلاشی بیهوده برای ننگ زدایی از فیش های نجومی
اصلاح طلبان در آخرین پرده از تخریب سازمان یافته جریان اصولگرای ارزشی و با هدف زمینه سازی برای تضعیف رقبای احتمالی 96 در افکار عمومی، این بار مدیریت شهری تهران را به عنوان سیبل حملات خود قرار داده اند.
تنها راه پیش روی اصلاح‌طلبان در انتخابات 96
هرچند در مواردی انتقادهایی از اصلاح‌طلبان نسبت به روحانی شنیده می‌شود و برخی رسانه‌ها از عبور اصلاح‌طلبان از روحانی سخن می‌گویند، اما این‌ها مباحثی است که صرفا برای رسانه‌ها است و کاربردش در همان حد رسانه‌ها است
عبور معنادار اصلاح‌طلبان از «اعتدال»؛
اولتیماتوم های مستقیم اصلاح‌طلبان به رئیس جمهور در ماه‌های پایانی عمر دولت/ فعالان اصلاح‌طلب: از عملکرد روحانی راضی نیستیم!
بررسی نظرات اصلاح طلبان در حالی که کمتر از یک سال تا انتخابات ریاست جمهوری زمان باقی مانده است نشان می دهد که روحانی در میان اصلاح طلبان نیز جایگاه قبلی خود را از دست داده است و اصلاح طلبان به دنبال بازگرداندن نیرو و چهرهای اصلاح طلب به عرصه سیاسی...
رونمایی قائم‌مقام حزب اعتمادملی از گزینه نهایی اصلاح طلبان در انتخابات اینده
قائم مقام حزب اعتماد ملی می‌گوید: تا پایان این دوره ریاست جمهوری اصلاح‌طلبان قطعا باید حمایت خود از دولت را بی چون و چرا ادامه دهند و ایجاد تردید یا القای شبهه نکنند.
نگاهی به دو شکست بزرگ؛
ناکامی اصلاحات در 2 انتخابات حاصل نه بزرگ مردم
ترکیب 2 مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی نشان می دهد که اکثریت مردم اقبالی به جریان اصلاح طلب ندارند.
دسته گل دیگر اینبار در دستان اصلاح‌ طلبان اردکان
پس از درج مطلبی با عنوان گشتی در فرمانداری در سایت اردکان گویا، که بازتابهای بسیار زیادی داشت و از همه بهتر دوستان فرمانداری می‌دانند که این مطلب چگونه تاثیر گذاشته، برخی‌ها به فرا افکنی رو آورده و از جمله نزدیکان تابش فضای به وجود آمده و تغییر...
نمایش 1 - 20 از 146 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 8

گفتگو گفتگو

محتوا با برچسب اصلاح طلبان.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد

شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد

محتوا با برچسب اصلاح طلبان.