Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

محتوا با برچسب انتخابات.

پیام این هفته نماز جمعه مهریز:
مراقب نفوذی‌ها در انتخابات باشید
امام جمعه مردم مهریز گفت: نفوذی ها و دشمنان داخلی ما در ایران کسانی هستند که کفار را دشمن نمی دانند، به نفع آنها گام بر می دارند و با مشورت با آنها تصمیم می گیرند و برنامه ریزی می کنند.
رئیس ستاد انتخابات استان یزد:
انتخابات شوراهای یزد در 401 حوزه برگزار می شود/ حجم تبلیغات این دولت برای جذب رای کمتر از دولت‌های قبل است
رئیس انتخابات استان یزد گفت: انتخابات شوراهای شهر و روستا در 401 حوزه انتخابی شهر و روستا در استان یزد اجرا می‌شود که 20 حوزه شهری و 381 حوزه انتخابی روستاها را شامل می‌شوند.
سکوت نمایندگان مجلس و تبلیغات زودرس انتخاباتی آقای وزیر
بررسی تحرکات اخیر وزیر ارتباطات در سایه سنگین سکوت نمایندگان مردم در مجلس شورای نشان دهنده روند رو به رشد تبلیغات برای انتخابات ریاست جمهوری است.
در واکنش به ذوق‌زدگی غیرطبیعی دولتی‌ها از ورود ایرباس دست دوم به کشور؛
«ایرباس» یا «رأی‌ساز»؟!
سؤال مهمی که ممکن است پیش بیاید این است که چطور از یک سو از تحویل یک هواپیمای دست دوم اینقدر خوشحال و ذوق‌زده است و یک طرف هم به این مسئله تا این میزان منتقد؟!
چند نکته پیرامون ابلاغیه 19 ماده‌ای دولت
حالا که سخن از اطلاع‌رسانی به میان آمده، خوب است دولت محترم نسبت به برخی از مسائل جنجالی که تا کنون از مردم پنهان نگه داشته شده‌اند هم اطلاع‌رسانی لازم را انجام دهد.
توسط مجمع نمایندگان استان؛
نماینده مردم ابرکوه عضو هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان شد
هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در هر استان متشکل از سه نفر از نمایندگان آن استان توسط مجمع نمایندگان استان انتخاب شدند و صباغیان بعنوان عضو هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان یزد انتخاب شد.
دوری فتاح از بگومگوها و بازی‌های سیاسی و مسؤلینی که کاش الگو بگیرند
مطالباتش از دولت و دیگر قوا هم کاملا مؤدبانه و محترمانه بود. به هیچ کدام از مسؤلین سابق و فعلی نیش نزد. در سخنرانی او خبری از بگومگوهای سیاسی نبود.
شرایط اصلاح‌طلبان در انتخابات پیش رو؛
مخمصه‌ای که اصلاح‌طلبان در آن گیر کرده‌اند!
از سوی دیگر اصلاح‌طلبان اگر بخواهند به هویت اصلاح‌طلبی خود پایبند باشند باید کاندیدایی از جریان خود در انتخابات ارائه کنند که این مسئله نیز برای آن‌ها کار ساده‌ای نیست.
حسینی در مصاحبه با یزدرسا:
مردم فهمیده اند دیگر نمی توان به وعده ها دل بست/ اصلاح طلبان برای حمایت از روحانی دچار تردید شده اند
وزیر اسبق ارشاد گفت: به نظر می رسد اصلاح طلبان دچار تردید شده اند. همین اخیراً یکی دو نفر اعلام کردند ما حتما باید یک کاندیدای دیگری هم داشته باشیم، حالا اعلام کردند از باب احتیاط، ولی خودشان گفته اند چه بسا آقای روحانی کنار بکشد.
رئیس دفتر شورای نگهبان در یزد مطرح کرد
تقلب درانتخابات؛رمز فتنه/سران فتنه همچنان بر رفتارهای اشتباه خود اصرار دارند
رئیس دفتر شورای نگهبان در یزد گفت: تقلب درانتخابات رمز فتنه بود و دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان یزد آمادگی دارد برای رفع هرگونه شبهه ای در این زمینه با دلائل محکم و متقن ثابت کند کوچکترین غباری بر سلامت انتخابات سال 88 ننشسته است.
غرضی: کاندیدا شدنم در انتخابات آینده حتمی است ولی رأی که نمی دهید! + عکس
با نزدیک شدن به ماه های انتخابات، سید محمد غرضی، وزیر اسبق دولت سازندگی با انتقاد از سیاست‌های اقتصادی دولت یازدهم از حضور خود در انتخابات 96 خبر داد. .
به بهانه انتخاب رئیس‌جمهور جدید آمریکا؛
مداخله‌ها و جنایت‌های دولت‌های جمهوری‌خواه آمریکا در حق ملت‌های جهان (بخش اول)
همچنان که قبلا هم گفته شده بود، برای ملت ایران دموکرات یا جمهوری خواه تفاوتی ندارد و هر دو این ها هر زمان که به قدرت رسیده اند انواع جنایت ها را در حق ملت های آزاده روا داشته اند.
سیر صعودی ترامپ و زانوی غم برخی‌ها در داخل!
رفتارها و واکنش‌های برخی از سیاسیون داخل ایران به گونه‌ای است که انگار شکست کلینتون برای آن‌ها از حامیان خود او در آمریکا هم غم‌انگیزتر است!
فرار از پاسخگویی در حوزه اقتصادی به هر قیمتی
کمتر از هشت ماه تا انتخابات دوازدهمین دوره‌ی ریاست جمهوری باقیمانده و دولت یازدهم در حالی که در مدت سه سال و چند ماه گذشته تغییری در کابینه خود نداده بود، به یکباره سه تن از وزرای کابینه را برکنار کرد.
مکانیزم ورود اصلاح‌طلبان و اصولگرایان به انتخابات شوراها
اصلاح‌طلبان با توجه به اینکه در انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو تکلیف‌شان مشخص است و چاره‌ای جز حمایت از حسن روحانی ندارند، عمده تمرکزشان را روی انتخابات شوراها قرار داده‌اند
ای کاش همه چیز مثل روز آمدنت باشد!
دولتی که همچنان در دوران رقایت‌های انتخاباتی سیر می‌کند
ای کاش مسئولان دولتی به جای کینه‌توزی و عقده‌گشایی نسبت به دولت قبلی، برای حل وفصل مشکلات واقعی مردم و برخورد قاطع با غارت گران بیت المال کمر همت می‌بستند.
در حاشیه مناظره دو نامز انتخابات آمریکا؛
ترامپ یا کلینتون؟!
هر دو حزب آمریکا نسبت به جمهوری اسلامی ایران خصومت شدید دارند و روی کار آمدن هر کدام از آن‌ها با تشدید خصومت در قبال ایران همراه خواهد بود
توضیحات رهبر انقلاب درباره جلسه خصوصی با رئیس‌جمهور سابق
به ایشان گفتم به صلاح شما و کشور نیست در انتخابات وارد شوید + صوت
رهبر معظم انقلاب در ابتدای جلسه درس خارج فقه درخصوص دیدار خصوصی با رئیس‌جمهور سابق توضیحاتی اراده کردند.
تنها راه پیش روی اصلاح‌طلبان در انتخابات 96
هرچند در مواردی انتقادهایی از اصلاح‌طلبان نسبت به روحانی شنیده می‌شود و برخی رسانه‌ها از عبور اصلاح‌طلبان از روحانی سخن می‌گویند، اما این‌ها مباحثی است که صرفا برای رسانه‌ها است و کاربردش در همان حد رسانه‌ها است
چرا حامیان دولت از حضور احمدی نژاد در انتخاباتواهمه دارند؟
در ماه های اخیر شاید یکی ازعمده ترین سوالات در عرصه سیاسی، انتخابات 96 و رقبای انتخاباتی آن است.
نمایش 1 - 20 از 272 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 14

شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

محتوا با برچسب انتخابات.

استان یزد استان یزد

محتوا با برچسب انتخابات.