Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

محتوا با برچسب انتخابات.

نویسنده ابرکوهی در یادداشتی نوشت: خوزستان در محاصر ه غبار، بدون آب و برق، شمال در محاصره برف و یخ زدگی مرکبات، جنوب شرق در محاصره سیل... میوه انتخابات براستی زرشک خواهد بود؟
ghasemi.jpg
نویسنده ابرکوهی در یادداشتی نوشت: خوزستان در محاصر ه غبار، بدون آب و برق، شمال در محاصره برف و یخ زدگی مرکبات، جنوب شرق در محاصره سیل... میوه انتخابات براستی زرشک خواهد بود؟
یادداشت/
به افتخار ۵۰ کیلو زرشک
نویسنده ابرکوهی در یادداشتی نوشت: خوزستان در محاصر ه غبار، بدون آب و برق، شمال در محاصره برف و یخ زدگی مرکبات، جنوب شرق در محاصره سیل... میوه انتخابات براستی زرشک خواهد بود؟
در جلسه هماهنگی ستاد انتخابات شهرستان ابرکوه مطرح شد
دایر شدن 60 شعبه اخذ رأی در ابرکوه/ شورای اسلامی شهر، شورای شهرداری نیست!
جلسه هم اندیشی و هماهنگی ستاد انتخابات شهرستان با حضور مدیر کل دفتر اموررسیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد در فرمانداری ابرکوه برگزار شد.
بعد از گذشت 3 سال و اندی! گفتن«باید چنین شود» ‌مسئولین به جای «چنین شد»
اداره‌ی مملکت و کار اجرائی، کار کوچکی نیست. آن کسانی که وارد میدان می‌شوند، باید کسانی باشند که در خود توانائىِ کشیدن این بار را بیابند.
جناب مطهری دوره این حرف‌ها گذشته است!
لذا خوب است جناب مطهری قدری عاقلانه‌تر با مسائل مواجه کند و سخنی نگوید که حتی افرادی مانند رئیس دولت اصلاحات هم او را سنگ روی یخ کنند!
واکنش فعال دانشجویی دانشگاه یزد به سخنرانی محمود صادقی:
واکنش فعال دانشجویی دانشگاه یزد به سخنرانی محمود صادقی
فعال دانشجویی دانشگاه یزد گفت: تریبون‌های سخنران محور و یک‌طرفه با حضور اشخاصی مانند محمود صادقی به عنوان فردی که رسالت اتهام زنی به نهادها و اشخاص انقلابی را بر دوش دارد،فضای آشفته پذیر دانشگاه یزد را به مراتب آشفته تر می کند.
دخالت های سیاسی عضو شورای شهر بافق در انتخابات اتحادیه اصناف این شهرستان به اوج خود رسیده است
شنیده ها حاکی از آن است که یکی از اعضای شورای شهر بافق با دخالت های سیاسی خود در انتخابات اتحادیه های صنفی بافق ، سعی در تغییر نتیجه آن دارد .
طرح جدیدی از اتاق فکر انتخابات
«تور انتخاباتی» دولت برای حوزه علمیه/ تلاش برای جذب رای روحانیون با اقدامات نمایشی
طی روزهای اخیر بر اساس یک برنامه از پیش طراحی شده، گروهی از روحانیون برای بازدید از اقدامات دولت به برخی مناطق کشور سفر کرده‌اند.
نگاهی به وعده‌های حسن روحانی؛
وعده‌هایی که فقط وعده بود
به همه هم‌وطنان قول می‌دهم که افتخارات بزرگان ایرانی که برخی کشورهای همسایه آن را تصاحب کردند برگردانم و احترام پاسپورت ایرانی نیز برگردانده می‌شود.
خطیب جمعه مهریز:
برجام؛ جام زهری که به ملت ایران خورانده شد
خطیب نماز جمعه این هفته مهریز گفت: برجام تاکنون هیچ دستاوردی نداشته ،تحریم های قبلی را رفع نکرده و از تحریم های جدید نیز جلوگیری نکرد.
پیام این هفته نماز جمعه مهریز:
مراقب نفوذی‌ها در انتخابات باشید
امام جمعه مردم مهریز گفت: نفوذی ها و دشمنان داخلی ما در ایران کسانی هستند که کفار را دشمن نمی دانند، به نفع آنها گام بر می دارند و با مشورت با آنها تصمیم می گیرند و برنامه ریزی می کنند.
رئیس ستاد انتخابات استان یزد:
انتخابات شوراهای یزد در 401 حوزه برگزار می شود/ حجم تبلیغات این دولت برای جذب رای کمتر از دولت‌های قبل است
رئیس انتخابات استان یزد گفت: انتخابات شوراهای شهر و روستا در 401 حوزه انتخابی شهر و روستا در استان یزد اجرا می‌شود که 20 حوزه شهری و 381 حوزه انتخابی روستاها را شامل می‌شوند.
سکوت نمایندگان مجلس و تبلیغات زودرس انتخاباتی آقای وزیر
بررسی تحرکات اخیر وزیر ارتباطات در سایه سنگین سکوت نمایندگان مردم در مجلس شورای نشان دهنده روند رو به رشد تبلیغات برای انتخابات ریاست جمهوری است.
در واکنش به ذوق‌زدگی غیرطبیعی دولتی‌ها از ورود ایرباس دست دوم به کشور؛
«ایرباس» یا «رأی‌ساز»؟!
سؤال مهمی که ممکن است پیش بیاید این است که چطور از یک سو از تحویل یک هواپیمای دست دوم اینقدر خوشحال و ذوق‌زده است و یک طرف هم به این مسئله تا این میزان منتقد؟!
چند نکته پیرامون ابلاغیه 19 ماده‌ای دولت
حالا که سخن از اطلاع‌رسانی به میان آمده، خوب است دولت محترم نسبت به برخی از مسائل جنجالی که تا کنون از مردم پنهان نگه داشته شده‌اند هم اطلاع‌رسانی لازم را انجام دهد.
توسط مجمع نمایندگان استان؛
نماینده مردم ابرکوه عضو هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان شد
هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در هر استان متشکل از سه نفر از نمایندگان آن استان توسط مجمع نمایندگان استان انتخاب شدند و صباغیان بعنوان عضو هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان یزد انتخاب شد.
دوری فتاح از بگومگوها و بازی‌های سیاسی و مسؤلینی که کاش الگو بگیرند
مطالباتش از دولت و دیگر قوا هم کاملا مؤدبانه و محترمانه بود. به هیچ کدام از مسؤلین سابق و فعلی نیش نزد. در سخنرانی او خبری از بگومگوهای سیاسی نبود.
شرایط اصلاح‌طلبان در انتخابات پیش رو؛
مخمصه‌ای که اصلاح‌طلبان در آن گیر کرده‌اند!
از سوی دیگر اصلاح‌طلبان اگر بخواهند به هویت اصلاح‌طلبی خود پایبند باشند باید کاندیدایی از جریان خود در انتخابات ارائه کنند که این مسئله نیز برای آن‌ها کار ساده‌ای نیست.
حسینی در مصاحبه با یزدرسا:
مردم فهمیده اند دیگر نمی توان به وعده ها دل بست/ اصلاح طلبان برای حمایت از روحانی دچار تردید شده اند
وزیر اسبق ارشاد گفت: به نظر می رسد اصلاح طلبان دچار تردید شده اند. همین اخیراً یکی دو نفر اعلام کردند ما حتما باید یک کاندیدای دیگری هم داشته باشیم، حالا اعلام کردند از باب احتیاط، ولی خودشان گفته اند چه بسا آقای روحانی کنار بکشد.
رئیس دفتر شورای نگهبان در یزد مطرح کرد
تقلب درانتخابات؛رمز فتنه/سران فتنه همچنان بر رفتارهای اشتباه خود اصرار دارند
رئیس دفتر شورای نگهبان در یزد گفت: تقلب درانتخابات رمز فتنه بود و دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان یزد آمادگی دارد برای رفع هرگونه شبهه ای در این زمینه با دلائل محکم و متقن ثابت کند کوچکترین غباری بر سلامت انتخابات سال 88 ننشسته است.
نمایش 1 - 20 از 282 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 15

شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

محتوا با برچسب انتخابات.

استان یزد استان یزد

محتوا با برچسب انتخابات.