Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

محتوا با برچسب انتخابات.

مگر روحانی در انتخابات پیروز نشد؟!
اگر کسی از نتیجه انتخابات 29 اردیبهشت اطلاع نداشته باشد، تصور می‌کند این حسن روحانی است که شکست خورده این انتخابات بوده است!
سخنگوی شورای نگهبان:
مدیران دولتی هم بین متخلفان انتخاباتی بودند/ معرفی متخلفان به قوه قضائیه
سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد طبق روال، گزارش‌هایی در زمینه تخلفات انتخاباتی داشتیم که برای دوستان‌مان در قوه قضائیه ارسال کردیم و مدیران دولتی هم بین متخلفان انتخاباتی بودند که به این قوه معرفی شدند.
خطیب جمعه ابرکوه مطرح کرد
نخبگان متعهد مجازند «آتش به اختیار» عمل کنند/ ایجاد دو دستگی بین ملت عملی حرام و ضد انقلابی است/ روز قدس، ناقوس مرگ اسرائیل
امام جمعه ابرکوه گفت: امروز طلاب، دانشجویان، نخبگان و صاحبنظران متعهد مجازند آتش به اختیار عمل کنند که منظور از آن عبور از چارچوب قانون و ایجاد و هرج و مرج نیست.
خدا را شکر سید رای نیاورد؟!
در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری به وفور شاهد این اتهام زنی های بی اساس و دروغ پراکنی ها در سطح افکار عمومی بودیم تا جایی که باید گفت، خدا را شکر سید رای نیاورد!؟ زیرا قرار بود، کسی که کارش فقط اعدام بود به منصب برسد!
یک مقام ارشد وزارت اطلاعات در ابرکوه:
منبع قدرت جمهوری اسلامی مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است
یک مقام ارشد وزارت اطلاعات گفت: حضور بیش از 40 میلیون نفر پای صندوق های اخذ رای در نظام های سیاسی دنیا یک ارزش محسوب می شود و منبع قدرت جمهوری اسلامی نیز در مشارکت حداکثری مردم برای رقم زدن سرنوشت کشور است.
اعتراض بد‌ون آشوب هم می‌شد
اما اعتراف می‌کنم د‌ر اشتباه بود‌م، چون 8 سال پس از آن فتنه‌ بزرگ، تمام بلند‌گویان د‌روغ 88 بد‌ون آنکه برای آن «صحنه‌آرایی خطرناک» از این مرد‌م مظلوم عذرخواهی کنند‌ با «انگشت جوهری»شان عکس یاد‌گاری می‌گیرند‌ و به صند‌وق‌هایی که همان شورای نگهبان،...
دولت روحانی در انتخابات دوازدهم چه کرد؟
دولت روحانی روستائیان و اقشار محروم جامعه را تهدید کرد که اگر به روحانی رأی ندهند بودجه آن‌ها را قطع یا کم خواهد کرد. در آستانه انتخابات به دهیارها وام 10 میلیونی اختصاص دادند.
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در یزد:
مستندات تخلفات انتخابی در یزد تکمیل و به دادگستری ارسال می‌شود
رئیس هیئت نظارت بر دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در یزد با اشاره به موارد مختلف تخلف انتخاباتی در یزد گفت: فعلا در حال جمع آوری و تکمیل مستندات و ارسال آن به دادگستری هستیم.
وقتی دولت تذکرات آیت‌الله مکارم به روحانی را هم سانسور می‌کند!
پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، صرفا بخش کوتاهی از دیدار مذکور را پوشش داد و از پوشش انتقادها و تذکرات جدی آیت‌‌الله مکارم به روحانی صرف نظر کرد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج ابرکوه:
توهین به انتخاب مردم و تحقیر رئیس جمهور ممنوع و به ضرر نظام است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج ابرکوه گفت: اینکه عده ای از پشت تریبون، رئیس جمهور منتخب مردم را فاقد رای ذاتی عنوان کرده و آراء وی را متعلق به مرحوم هاشمی رفسنجانی و یکی از سران فتنه دانسته اند، توهین به انتخاب مردم و تحقیر رئیس جمهور است.
رئیس‌کل دادگستری تهران خبر داد
احضار برخی استانداران و فرمانداران به‌خاطر تخلفات انتخاباتی/تشکیل ۱۵۰ پرونده تخلفات انتخاباتی در تهران
رئیس‌کل دادگستری استان تهران می‌گوید برخی از استانداران و فرماندارانی که در ارتباط با تخلفات انتخاباتی برایشان پرونده تشکیل شده، به دادسرا احضار شدند.
رکورد جدید دولت روحانی
روحانی از اینکه عده‌ای مدت طولانی در صف رأی‌گیری معطل شده‌اند و یا تعدادی، اصلا نتوانسته‌اند رأی بدهند، طوری سخن می‌گوید کأنه وزارت کشور دولت «تیمور شرقی» مسئول برگزاری انتخابات بوده است!
بازداشت و احضار تعدادی از مدیران ارشد آموزش و پرورش به دلیل تخلفات انتخاباتی
تعدادی از مدیران ارشد آموزش و پرورش شهر تهران و شهرستان‌های استان تهران به دلیل تخلفات انتخاباتی احضار و بازداشت شدند.
چهار چالش مهم حسن روحانی در دولت دوازدهم
روحانی به دلیل فکت‌هایی که درباره او در این انتخابات شکل گرفت و اجتماعی شد، شخصیت او را ذیل «دروغ» و «فریب» و «بداخلاقی» و «ریاکاری» و... تعریف اجتماعی کرده است و این مسائل از او اعتبارزدایی می‌کند.
در جلسه ای با حضور مسئولان شهر، برنامه های گرامیداشت سوم خرداد و سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در ابرکوه و مهردشت، اعلام شد.
khoram-3.jpg
در جلسه ای با حضور مسئولان شهر، برنامه های گرامیداشت سوم خرداد و سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در ابرکوه و مهردشت، اعلام شد.
در جلسه هماهنگی برنامه های سوم خرداد مطرح شد
فتح خرمشهر نشانه علاقه مردم به جمهوری اسلامی است/ نتیجه انتخابات خواست مردم بود
در جلسه ای با حضور مسئولان شهر، برنامه های گرامیداشت سوم خرداد و سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در ابرکوه و مهردشت، اعلام شد.
فراموش نکنید
بازخوانی برنامه‌های اقتصادی حسن روحانی در دولت دوازدهم
کاندیداهای ریاست جمهوری دوزادهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هر یک به فراخور حال برنامه‌هایی را در حوزه اقتصادی اعلام کردند که با توجه به انتخاب حسن روحانی بازخوانی برنامه‌های اقتصادی وی برای ۴ سال آینده خالی از لطف نخواهد بود.
شهردار ابرکوه در پیامی به مناسبت حماسه 29 اردیبهشت، از حضور حداکثری مردم در انتخابات تشکر کرد.
فراموش نکنید
tashakor.jpg
شهردار ابرکوه در پیامی به مناسبت حماسه 29 اردیبهشت، از حضور حداکثری مردم در انتخابات تشکر کرد.
پیگیری وعده‌های انتخاباتی به مردم؛
در انتظار یارانه ۷۰۰ هزار تومانی و سهام عدالت ۱۰ میلیونی+ عکس
با پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، باید منتظر اجرای وعده‌های او و نامزد پوششی‌اش اسحاق جهانگیری به مردم بود.
اشتباه راهبردی حسن روحانی
اشتباه بزرگ این است که رئیس‌جمهور دست به کاری بزند که به واسطه آن نفرت منتقدان نسبت به خودش را بیش از پیش تقویت کند و مع‌الاسف این، همان مسیری است که روحانی آن را دنبال می‌کند.
نمایش 1 - 20 از 398 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 20

شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

محتوا با برچسب انتخابات.

استان یزد استان یزد

محتوا با برچسب انتخابات.