Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

محتوا با برچسب دولت یازدهم.

دومینوی بیکاری کارگران همچنان ادامه دارد/ ثبت مهر "تعطیل شد" بر سردر بسیاری از واحدهای تولیدی و صنعتی
تعطیل شد! واژه ای که در طول عمر دولت یازدهم تیتر اول بسیاری از رسانه ها بوده است، در طول عمر دولت یازدهم بسیاری از کارخانه ها و بنگاه های بنام افتصادی کشور به دلیل مشکلات مالی و اداری به تعطیلی کشیده شدند.
گلایه های صنعتگر یزدی:
کارخانه «شیشه شیرکوه» در آستانه تعطیلی؛اخراج نیمی از کارگران/ تمام آنچه در 16 سال بدست آورده بودم در دولت یازدهم از دست دادم
مدیرعامل کارخانه «شیشه شیرکوه ایمن یزد» گفت: ردیک به 16 سال در این کارخانه زحمت کشیدیم و زمینه ارتزاق حدود 70 نفر را ایجاد کردیم ؛ اما در دولت یازدهم همه آنچه به دست آورده بودیم را از دست دادیم!
رئیس اتحادیه فروشندگان مصالح ساختمانی یزد:
بیش از 50 واحد مصالح فروشی در یزد تعطیل شد/ سایه سنگین رکود بر بازار مصالح ساختمانی؛کاهش 70 درصدی فروش
رئیس اتحادیه صنف فروشندگان مصالح ساختمانی یزد گفت: در نتیجه رکود حاکم بر بازار و به ویژه رکود مسکن در سال‌های اخیر 17 واحد مصالح فروشی پروانه کسب خود را باطل و 35 واحد نیز تعطیلی خود را اعلام کرده‌اند.
رئیس خانه صنعت و معدن استان یزد:
تعطیلی کارخانجات بحران‌های اجتماعی را به دنبال خواهد داشت
رئیس خانه صنعت و معدن استان یزد گفت: صنعت حالی خوبی ندارد؛ با تعطیلی واحدهای صنعتی و تعدیل نیروی کار آن ها مواجه هستیم. رونق هنوز به وجود نیامده و کسی نمی تواند بگوید مشکلی نداریم.
جشن شادی یا ختم تعطیلی؟ غم بر چهره کارگران ماند
هفته کارگر در آخرین سال دولت یازدهم با اخبار متعدد از گوشه و کنار کشور مبنی بر تعطیلی کارخانه‌ها و کارگاه‌ها و بیکارشدن کارگران عجین شده تا وعده زدودن غم از چهره کارگران که سال ۹۲ داده شده بود، تا امروز محقق نشود.
واردات کالاهای عجیب به کشور ادامه دارد
بیش از 11 تن پشه‌بند به کشور وارد شد
طبق آمار کمرگ در یازده ماهه نخست سال 95، بیش از 11 تن پشه‌بند به کشور وارد شده است.
فرار از واقعیت، معضل دیگر دولت یازدهم
سخنان نوروزی روحانی مصداقی بود که نشان داد دولت نمی‌خواهد واقعیت‌های جامعه را بپذیرد و رئیس‌جمهور طوری از اوضاع کشور سخن می‌گوید که انگار در حال تشریح اوضاع کشوری دیگر است.
اگر این دولت با این کارنامه اصولگرا بود!
به عنوان مثال فرض بفرمایید دولت یازدهم، دولتی با رویکرد سیاسی مثلا اصولگرایی بود، خب اینکه جریان سیاسی که امروز تمام قد از دولت حمایت می‌کند، در آن شرایط آن دولت را به شدیدترین حالت مورد هجمه قرار می‌داد تردیدی نیست.
در حاشیه واکنش‌های حامیان و منتقدان به عملکرد دولت؛
حاضرند قضاوت را به مردم واگذار کنند؟!
حامیان دولت حاضرند بپذیرند که معیار مردم در انتخابات، عملکرد دولت باشد و بر اساس آن در رابطه با انتخابات قضاوت شود یا اینکه هر روز به هر دری می‌زنند تا افکار عمومی را از این مسئله منحرف کنند!
نفس های آخر دولت یازدهم و طرح‌های نیمه‌تمامی که تکمیل نشد
بررسی عمکرد دولت یازدهم در بهره‌برداری از طرح‌های ملی نیمه تمام نشان می‌دهد این پروژه‌ها در اثر کم‌توجهی باز هم به سال‌های آتی موکول می‌شوند.
مردم از مسؤولین انتظار معجزه دارند؟!
بیاییم منصفانه قضاوت کنیم، واقعا اگر قرار بود حادثه پلاسکو نیز با همین روشی که دولت‌مردان پیشه کرده‌اند، مدیریت شود، تا چه مدت دیگر آواربرداری آن ادامه داشت؟!
بعد از گذشت 3 سال و اندی! گفتن«باید چنین شود» ‌مسئولین به جای «چنین شد»
اداره‌ی مملکت و کار اجرائی، کار کوچکی نیست. آن کسانی که وارد میدان می‌شوند، باید کسانی باشند که در خود توانائىِ کشیدن این بار را بیابند.
آمارهای عجیب از واردات در دولت یازدهم؛
واردات 555 تن میز بیلیارد در 10 ماه نخست سال به کشور
طبق آمار گمرک ، در 10 ماهه نخست سال 95 ، بیش از 555 تن میز بیلیارد وارد کشور شده است!
رانتی‌ترین دولت بعد از انقلاب!
اما دولت یازدهم در حالی از این امتیازهای بی‌سابقه برخوردا بوده که عملکرد این دولت نیز از نظر ناکارآمدی در سه سال ونیم گذشته البته بی‌سابقه بوده است!
رونمایی از کارنامه‌ی دولت یازدهم به سبک وزیر اقتصاد!
انتقادم را می‌کنم، کارهای پژوهشی‌ام را پیش می‌گیرم، حقوقم هم بیشتر است، فحش هم کمتر می‌خورم.
نگاهی به وعده‌های حسن روحانی؛
وعده‌هایی که فقط وعده بود(2)
همه حرف‌ها و جناح‌بندی‌ها مربوط به فضای قبل از انتخابات است، زمانی که رئیس‌جمهور مشخص شد باید بین حامیانش و آن کسی که حامی رقیبش بوده رئیس‌جمهور به عدالت رفتار کند.
لشکر کشی روحانی برای انتخابات 96؛
دستور به کارگیری امکانات تبلیغاتی دولت برای روحانی + اسناد
خبر راه اندازی ستاد تبلیغاتی روحانی به ریاست معاونین سیاسی استانداری ها جز اخباری بود که در روزهای گذشته موجی از واکنش‌های مسئولان و کارشناسان را در پی داشت.
چند نکته پیرامون ابلاغیه 19 ماده‌ای دولت
حالا که سخن از اطلاع‌رسانی به میان آمده، خوب است دولت محترم نسبت به برخی از مسائل جنجالی که تا کنون از مردم پنهان نگه داشته شده‌اند هم اطلاع‌رسانی لازم را انجام دهد.
در حاشیه انتقاد زنگنه از نعمت‌زاده در صحن علنی مجلس عنوان شد
بالا گرفتن دوباره «بگومگوها» بین اعضای کابینه دولت!
روز گذشته بیژن زنگنه وزیر 64 ساله کابینه دولت یازدهم، محمدرضا نعمت زاده 71 ساله، دیگر عضو کابینه را به باد انتقاد گرفت. زنگنه اعلام داشت نعمت‌زاده وزیر فعلی صنعت در پتروشیمی هیچ‌کاره است!
نمایش 1 - 20 از 109 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 6

گفتگو گفتگو

محتوا با برچسب دولت یازدهم.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد

شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد

محتوا با برچسب دولت یازدهم.