Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

محتوا با برچسب روحانی.

تحلیل یک جامعه‌شناس سیاسی از رفتارهای اخیر روحانی؛
روحانی در بن‌بست رادیکالیسم
وقتی رادیکالیسم انتخاب شما شد، این انتخاب دارای آثاری است که بازیگر سیاسی را به انتخاب‌های ناگزیر می‌کشاند. وضعیتی که اصلاح‌طلبان بعد از یک تجربه رادیکالیسم در دوم خرداد و در سال 88 داشتند.
آیا آنان که برجام را بر کشور تحمیل کردند، امروز آن را ننگ می‌دانند؟ +تصاویر
دیر نخواهد بود روزی که صحت فهم و گفتار شما در فقره مذکور بر همگان آشکار شود و نام‌تان در این خصوص به نیکى و احترام و افتخار بسیار زینت‌بخش این صفحات غفلت از تاریخ پُر فراز و نشیب میهن عزیزمان شود.
امام جمعه موقت بخش بهمن گفت: رئیس جمهور منتخب، 24 میلیون رأی آورد، این بدان معنی نیست که رئیس جمهور گروهی خاص است بلکه رئیس جمهور ایران است.
fattahi-1.jpg
امام جمعه موقت بخش بهمن گفت: رئیس جمهور منتخب، 24 میلیون رأی آورد، این بدان معنی نیست که رئیس جمهور گروهی خاص است بلکه رئیس جمهور ایران است.
امام جمعه موقت بخش بهمن:
روحانی رئیس جمهور اکثریت مردم است نه اکثریت رأی دهندگان/ ایجاد رعب در دل دشمنان، از برکات نماز جمعه
امام جمعه موقت بخش بهمن گفت: رئیس جمهور منتخب، 24 میلیون رأی آورد، این بدان معنی نیست که رئیس جمهور گروهی خاص است بلکه رئیس جمهور ایران است.
امام جمعه ابرکوه گفت: اگر به راستی بدنه اجرائی و مدیران دولت باید از سهامداران جناح خاص تشکیل شود، شعارهای شایسته سالاری، اعتدال گرائی پستانک آرامش بخش در دهان طفل است!
امام جمعه موقت بخش بهمن:
767838.jpg
امام جمعه ابرکوه گفت: اگر به راستی بدنه اجرائی و مدیران دولت باید از سهامداران جناح خاص تشکیل شود، شعارهای شایسته سالاری، اعتدال گرائی پستانک آرامش بخش در دهان طفل است!
امام جمعه ابرکوه:
«اعتدال گرایی» در دولتی که وامدار جریان خاص باشد مانند پستانکی در دهان طفل است
امام جمعه ابرکوه گفت: اگر به راستی بدنه اجرائی و مدیران دولت باید از سهامداران جناح خاص تشکیل شود، شعارهای شایسته سالاری، اعتدال گرائی مانند پستانک آرامش بخش در دهان طفل است!
الیاس حضرتی: اخبار خوبی از بستن کابینه به گوش نمی‌رسد
چند روز قبل نیز محمدرضا عارف انتقادات تندی را متوجه روحانی کرد و مدعی شد روحانی پیروزی‌اش در انتخابات را مدیون اصلاح‌طلبان است. همین سخنان بود که موجب حمله تند رسانه‌های دولتی به عارف شد.
دومین سالروز برجام و گمشده اصلی رسانه‌های دولتی
مقایسه تیترهای دو سال قبل با برخوردی که این روزها این رسانه‌ها با برجام دارند، به خوبی واقعیت برجام را نشان می‌دهد. در واقع بی‌توجهی و برخورد منفعلانه ارتش رسانه‌ای حامی دولت با برجام، پیامی جز شکست برجام را به جامعه مخابره نمی‌کند.
کابینه بدون وزیر زن و روایت رئیسی از دورویی رئیس دولت اصلاحات در قبال زنان
روایت حجت‌الاسلام رئیسی از فریبکاری و عدم صداقت رئیس دولت اصلاحات در نوع مواجهه با زنان و به کارگیری وزیر زن در دولت، به خوبی رویکرد مزورانه و غیرصادقانه اصلاح‌طلبان نسبت به زنان را نشان می‌دهد.
کنایه تند عارف به روحانی و حمله رسانه حامی دولت به عارف
روحانی چگونه اصلاح‌طلبان را تحقیر کرد؟
عارف دست بردار نیست! همان کسی که در میان قحط‌الرجال سال‌های اخیر که بر اثر کناره‌گیری یا کنارگذاشتن برخی چهره‌های اصلی جریان اصلاحات، یکباره مهم شد! او حالا تصور می‌کند رئیس یک جبهه بزرگ به نام اصلاح‌طلبان است.
سایت حامی دولت به طرز فجیعی عارف را زیر گرفت
حمله بسیار تند رسانه حامی روحانی به عارف
در مورد فعاليت‌هاي رسانه‌اي دفتر خود و به خدمت گرفتن يك روزنامه (با نام محلی) براي تخريب چهره‌هاي اصلاح‌طلب و استخدام يك فعال رسانه‌اي (ولو كم سابقه، غیرحرفه‌ای و ضعیف كه بيشتر به میرزا بنوبس و بعضاً كيف كش فرزند بزرگوار ايشان شهره شده) براي...
هر دم از این باغ بری می‌رسد!
یکی از اصلاح‌طلبان و حامیان برجام در مطلبی با عنوان «قرارداد ترکمنچای و امضای برجام جزو افتخارات تاریخ معاصر هستند»! آورده: در ایران کسانی که مخالف امضای برجام توسط دولت روحانی هستند همیشه آن را به ترکمنچای تشبیه کرده و ننگین می‌دانند.
انتظار عجیب رئیسی از روحانی در انتخابات اخیر
روحانی در جریان انتخابات اخیر به قدری به تهمت، دروغ و انواع بی‌اخلاقی‌ها متوسل شد که حالا فردی چون رئیسی هم که قبلا نسبت به او تصوری دیگر داشته است، از این همه بی‌اخلاقی‌های روحانی غافل‌گیر شده و نسبت به تصور اشتباه خود در قبال روحانی، اعتراف می‌کند.
به بهانه تلاش مجدد روحانی برای مصادره قدرت موشکی کشور؛
چرا سخنان روحانی دیگر باورپذیر نیست؟
بی‌اخلاقی‌های حسن روحانی و اظهارات عاری از راستی و درستی وی در ماه‌های اخیر، چهره‌ای از او ساخته که به راحتی نمی‌توان به وی اعتماد کرد و بیان مطالب خلاف واقع از فردی چون روحانی چیزی تازه‌ای نیست.
افزایش بی‌سابقه نرخ بیکاری در استان؛ ارمغان دولت روحانی برای یزدی‌ها
قبل از روی کار آمدن دولت روحانی، نرخ بیکاری در استان یزد 6/5 درصد بود، اما اکنون نرخ بیکاری در استان یزد به 13/2 درصد رسیده است! یعنی ارمغان دولت نارکارآمد یازدهم در چهار سال اخیر افزایش بیش از دو برابری نرخ بیکاری برای یزدی‌ها بوده است!
آیا سخنان اخیر روحانی جای تعجب داد؟
مسئله اصلی که موجب می‌شود آقای روحانی به راحتی مواضعی اتخاذ کند که آشکارا در تضاد با پیشرفت کشور باشد، به مبنای نظری دولت در اداره کشور مربوط است.
واکنش کاربران توئیتر به قرارداد نفتی توتال
با سرعتی که دولت به دوران قاجار نزدیک می‌شه، یحتمل منظور از شعار "ما به عقب برنمی‌گردیم"، بازگشت به دوران ماقبل تاریخ و و دوره تیرانازاروس‌ها باشه!
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه ثارالله یزد:
اقدام علیه سپاه بیشتر شبیه به خودزنی است/ برخی برای فرار از پاسخگویی جو جامعه را ملتهب می‌كنند
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه ثارالله یزد گفت: اقدام كسانی كه گاه و بی گاه علیه سپاه انجام می‌‌دهند بیشتر شبیه به یك خودزنی است. سپاه امتحان خودش را پس داده است همین افراد اگر یك روز سپاه از این افراد محافظت نكند زندگی برایشان مختل می‌شود.
چرا قرارداد نفتی توتال در تضاد با منافع ملی است؟
به نظر می‌رسد، رویه دولت یازدهم که بر مبنای «ما نمی‌توانیم» شکل گرفته و اعتماد به توان و ظرفیت‌های داخلی در آن جایگاهی ندارد، عامل اصلی انعقاد چنین قراردادی است.
سوال از روحانی با ۱۳۰ امضا تقدیم هیات رئیسه مجلس شد/ موضع صباغیان نماینده ابرکوه
سوال از رئیس جمهور درباره نابسامانی موسسات مالی و اعتباری با ۱۳۰ امضا به هیات رئیسه مجلس ارائه شد.
نمایش 1 - 20 از 458 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 23

گفتگو گفتگو

محتوا با برچسب روحانی.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد

شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد

محتوا با برچسب روحانی.