Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

محتوا با برچسب روحانی.

امام جمعه ابرکوه:
رئیس جمهور نیمی از کشور را با سخنان دلسرد کننده دفع نکند/ قرارداد نظامی آمریکا با عربستان، تقویت مادر تروریست در منطقه است
امام جمعه ابرکوه گفت: کشور دچار مشکلات مختلف است و رئیس جمهور منتخب نباید با حرف های دلسرد کننده نیمی از جمعیّت کشور را دفع کند، بلکه باید پیشگام یاری جستن از رقیب برای پیشرفت و آبادانی کشور باشد.
رکورد جدید دولت روحانی
روحانی از اینکه عده‌ای مدت طولانی در صف رأی‌گیری معطل شده‌اند و یا تعدادی، اصلا نتوانسته‌اند رأی بدهند، طوری سخن می‌گوید کأنه وزارت کشور دولت «تیمور شرقی» مسئول برگزاری انتخابات بوده است!
حقوق شهروندی 16 میلیون خشونت‌طلب!
رئیس جمهور منتخب در اولین پیام خود بعد از کسب پیروزی در ارائه یک صف‌بندی عجیب، در ادامه نطق خویش با بیان اینکه « این پیروزی، پیروزی صلح و آشتی بر تنش و خشونت بود» در دو صف طرفدار صلح و آشتی و طرفدار تنش و خشونت قرار داد!
چهار چالش مهم حسن روحانی در دولت دوازدهم
روحانی به دلیل فکت‌هایی که درباره او در این انتخابات شکل گرفت و اجتماعی شد، شخصیت او را ذیل «دروغ» و «فریب» و «بداخلاقی» و «ریاکاری» و... تعریف اجتماعی کرده است و این مسائل از او اعتبارزدایی می‌کند.
شرطی که قبل از انتخابات عنوان نشد
اشتغالزایی دولت دوازدهم مشروط شد!
درحالی که حسن روحانی پیش از انتخابات ریاست جمهوری وعده ایجاد سالانه ۹۵۰ هزار شغل را در برنامه های دولت دوازدهم داده بود که روز گذشته این اشتغالزایی را به سرمایه گذاری خارجی مشروط کرد.
اشتباه راهبردی حسن روحانی
اشتباه بزرگ این است که رئیس‌جمهور دست به کاری بزند که به واسطه آن نفرت منتقدان نسبت به خودش را بیش از پیش تقویت کند و مع‌الاسف این، همان مسیری است که روحانی آن را دنبال می‌کند.
سخنگوی شورای نگهبان:
نظر شورای نگهبان درباره شکایات از نحوه برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری حداکثر تا سه‌شنبه هفته آتی اعلام می‌شود
کدخدایی اعلام کرد نظر این شورا درباره شکایات از نحوه برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری و همچنین صحت انتخابات حداکثر تا سه‌شنبه هفته آتی اعلام می‌شود.
پیرامون مناظره سوم؛
آخرین تلاش‌های دولت تدبیر برای ماندن در قدرت به هر قیمتی
برخوردهای تند و به دور از اخلاق توسط حسن روحانی که هیچ تناسبی با شخصیت یک رئیس‌جمهور نداشت، نه تنها موجب افزایش اقبال به او نشود بلکه، زدگی جامعه از او را نیز شاهد باشیم.
نگاهی به توصیه‌های سه گانه رهبر انقلاب به کاندیداها؛
جاه‌طلبانی که برای ماندن در قدرت دست به هر کاری می‌زنند!
احمد توکلی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و از چهره‌های نام آشنای سیاسی کشور روز گذشته در اعتراض به رفتارهای دون شأن رئیس‌جمهور در روزهای اخیر نامه‌ای به وی نوشت.
یادداشت/ مصطفی قاسمی پور
تاملی بر مواضع این روزهای رییس جمهور
روحانی این روزها از حربه نخ نما شده دیوارکشی بین پیاده روها نام می برد و آنکه قرار بود دیوار بکشد الان وزیر روحانی است در کابینه!!
روحانی این روزها از حربه نخ نما شده دیوارکشی بین پیاده روها نام می برد و آنکه قرار بود دیوار بکشد الان وزیر روحانی است در کابینه!!
یادداشت/ مصطفی قاسمی پور
6138670_653.jpg
روحانی این روزها از حربه نخ نما شده دیوارکشی بین پیاده روها نام می برد و آنکه قرار بود دیوار بکشد الان وزیر روحانی است در کابینه!!
از توئیتر چهره های سیاسی چه خبر؟
چرا انتحاری عمل می کنید؟!/ ضرورت حضور قالیباف و رئیسی تا پایان رقابت ها
اظهار نظر پیرامون اظهارات روحانی در همدان، تلاش برای ایجاد دوقطبی جنگ و صلح و پرداختن به موضوع اختلاس ها از جمله مهمترین فعالیت های چهره های سیاسی در توئیتر بوده است.
خلاف واقع‌گویی دولتی‌ها و تأکید دوباره رهبر انقلاب بر اقتدار مردم
واقعی نبودن این ادعای رئیس‌جمهور تا حدی است که واکنش رهبر معظم انقلاب را نیز به دنبال داشت، به طوری که ایشان چند روز قبل گفتند آنچه موجب شده سایه جنگ از کشور دور شود، حضور مردم است نه مسؤولین.
مناظره دوم و باز هم انفعال روحانی و کاندیدای ضربه‌گیر
کاندیداهای دولت از این جهت شکست خورده مناظره دوم محسوب می‌شوند، چون آن‌ها به پیروزی در این مناظره و بازسازی چهره خود نیاز داشتند که این اتفاق نیفتاد.
اعتراف تکان‌دهنده کارگردان فیلم روحانی؛ چگونه مردم را فریب دادیم
کارگردان فیلم تبلیغاتی آقای روحانی در سال 92 در اعترافاتی تکان دهنده از چگونگی ساخت آن فیلم و نمایش نامزد انتخابات در آن گفت و تأکید کرد؛ با سیطره رسانه‌ها، آدم‌هایی انتخاب می‌شوند که به شومن و بازیگر نزدیک‌ترند تا یک سیاستمدار!
بغض کردن بهتر از تخریب جواب می دهد!
معنی تبلیغات انتخاباتی را آن آقایی می داند که در مقابل دوربین بغض می کند، نه فردی که رقبای خود را به خشونت و فشار متهم می کند.
گزارشی از وضعیت واحدهای صنعتی شهرستان تفت؛
«پستیژ» تفت بزرگترین کارخانه فرآوری آجیل کشور تعطیل شد
اکنون حوزه صنعت و تولید شهرستان تفت پس از گذشت 4 سال از اجرای سیاست های اقتصادی دولت یازدهم در شرایطی قرار گرفته است که هر روز شاهد جان دادن صنایع این شهرستان هستیم.
چرا روحانی نماد وضع موجود است؟
پاسخگویی روحانی به اوضاع کشور منحصر به دوران ریاست جمهوری او در چهار سال اخیر نیست، بلکه او و رفقایش بیش از 20 سال از 28 سال گذشته، دولت را در اختیار داشته‌اند
وزیر کار! تعداد کارگران معترض را شمرد!
روز گذشته کارگران در مراسم روز کارگر با شعار «عزا عزاست امروز*روز عزاست امروز*زندگی کارگر*رو به فناست امروز» اعتراض خود را به رئیس دولت یازدهم نشان دادند که با توهین مجری برنامه مواجه شدند.علی ربیعی وزیر کار تعداد کارگران معترض را ۵۰ نفر اعلام کرد.
پیام اعتراض کارگران به روحانی چه بود؟
کارگرانی که دیروز به صراحت اعتراض خودشان را به ضعف و ناکارآمدی دولت روحانی بیان کردند، در واقع مشتی از خربار جامعه بودند که بی‌واسطه و صادقانه، واقعیت نگاه مردم به دولت روحانی را به رخ او و حامیانش کشیدند.
نمایش 1 - 20 از 413 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 21

گفتگو گفتگو

محتوا با برچسب روحانی.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد

استان یزد استان یزد

محتوا با برچسب روحانی.