Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

محتوا با برچسب وقف در ابرکوه.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ابرکوه:
65 درصد موقوفه های ابرکوه مربوط به سیدالشهدا (ع) است
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ابرکوه گفت: 65 درصد این موقوفه ها مربوط به سیدالشهدا(ع) است، که عمده درآمد آنها برای برپایی عزاداری امام حسین(ع) هزینه می شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ابرکوه:
500 هکتار اراضی وقفی ابرکوه سند دار می شود/ راه اندازی دفتر مشاوره وقف جهت راهنمایی واقفان
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ابرکوه گفت: در سال جدید مقدمات اخذ سند مالکیت بیش از 500 هکتار اراضی وقفی ابرکوه فراهم و تا سال آینده سند آنها صادر می شود.
واقف منزل مسکونی 5 میلیاردی در ابرکوه:
اموال و جاه و مقام در دست ما امانت هستند
واقف منزل مسکونی 5 میلیارد ریالی در ابرکوه گفت: ما هر چه داریم، همه از آن خداست و صاحب اصلی اوست. این اموال و جاه و مقام در دست ما امانت می باشند و دیگران هم در آن شریک هستند، که باید سهم آنها را پرداخت کنیم.
رئیس اوقاف و امور خیریه ابرکوه خبر داد
وقف «چند قطعه زمین، منزل و باغ» توسط خیرین ابرکوهی
رئیس اوقاف و امور خیریه ابرکوه از وقف یک باب منزل، 5 قطعه زمین و یک باغ در این شهر، جهت امور عام المنفعه توسط خیرین ابرکوهی خبر داد.
توسط بانوی خیر؛
دومین وقف سال 95 در مهرآباد ابرکوه ثبت شد
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه ابرکوه از وقف یک قطعه زمین مسکونی برای تامین هزینه‌های مسجد صاحب الزمان(عج) مهر آباد خبر داد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ابرکوه:
وقف 14 هزار متر باغ زردآلو و یک باب منزل مسکونی در ابرکوه
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ابرکوه، با توجه به ثبت 15 وقف در شهرستان، گفت: ثبت این تعداد موقوفات در ابرکوه در یک سال اخیر نسبت به سال های گذشته، بی سابقه بوده است.
رئیس اداره اوقاف ابرکوه:
حساسیت تاریخی مردم در قبال موقوفات کم رنگ شده است
رئیس اداره اوقاف ابرکوه گفت: اگر موقوفات در شهرستان احیا شود به طور قطع فقر ریشه کن شده و مراسم دینی و فرهنگی بیش از گذشته رونق می گیرد.
رئیس اداره اوقاف ابرکوه:
ثبت 10 وقف جدید در هفته وقف در ابرکوه
رئیس اداره اوقاف ابرکوه گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری و سیاست های راهبردی سازمان، مبنی بر توسعه و ترویج فرهنگ وقف، تعداد 10 موقوفه جدید در ابرکوه به ثبت رسید، که این تعداد موقوفه در هفته وقف در اوقاف شهرستان بی سابقه بود.