Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

محتوا با برچسب کم آبی.

نماینده یزد در شورای عالی استان ها خبر داد:
انتخاب دشت ابركوه به عنوان پایلوت طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب های زیر زمینی
نماینده استان یزد در شورای عالی استان ها گفت: با همکاری کشاورزان، چاه های کشاورزی شهرستان ابرکوه به مدت یک ماه از ابتدا تا انتهای ماه دی تعطیل شدند.
مدیرعامل آبفای استان یزد:
شاخص ترین استان در زمینه هدر رفت آب یزد است/بدون خط انتقال،تامین آب مورد نیاز استان یزد امکان‌پذیر نیست
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد با اشاره به اینکه ۴۰۰ هزار متر مکعب مخزن ذخیره آب در یزد وجود دارد، گفت: تامین آب مورد نیاز یزد بدون خط انتقال امکان‌پذیر نیست.
بحران در یزد؛ سکوت وزارت کشور و بی تفاوتی نمایندگان استان؛
چرا کسی به داد یزدی ها نمی رسد؟
وزارت کشور باید به فعالیت استانداران خود نظارت می کرد و از آن ها بابت کم کاری توضیح می خواست. نمایندگان یزد که در زمان انتخابات با وعده های رنگارنگ ذهن مردم را درگیر خود کرده بودند باید حالا که استاندار از پاسخ گوئی و ارائه کارنامه فرار می کند، از وی...
بررسی مواضع و نطق های استاندار یزد؛
اظهارات آبکی دیروز و سکوت مصلحتی امروز!
استاندار یزد که پیش از این گاه و بی گاه از بحران آب استان می گفت و برای مخالفان انتقال آب خط و نشان می کشید، این روزها ترجیح داده نسبت به استفاده اصفهان از خط لوله انتقال آب سکوت کند.
چالش بزرگ یزد به نام خشکسالی!
باروری ابرها دردی از خشکسالی یزد را دوا نمی کند
کارشناسان هواشناسی استان همواره از ورود جبهه‌های بارشی به استان خبر دادند اما گویا این سامانه‌های جوی سر سازگاری با کویر ندارند چرا که دستاورد همه سامانه‌های بارشی که وارد استان شده تنها چندین میلیمتر بارندگی بوده است.
وزیر نیرو مطرح کرد:
هزینه بالای تامین آب شرب یزد/احتمال جیره‌بندی آب
وزیر نیرو با هشدار درباره ادامه روند مصرف آب و اینکه ممکن است با وضعیت فعلی برخی شهرها و روستاها جیره‌بندی شود، گفت: از طریق شیرهای تنظیمی، فشار آب در شبانه‌روز تنظیم می‌شود.
کم‌آبی، سختکوشی یزدی‌ها و تحسین رهبری
یکی از دوستان ما نقل می‌کرد و می‌گفت در یزد - که خب، یزد جزو مناطق کم‌آب کشور است - یک نفری دعوت کرد از ما در یک باغی، بوستانی - یک جایی ترتیب داده بود با درخت و کشت و زرع و همه‌چیز - گفتش که می‌خواهید منبع آب این‌جا را ببینید؟ گفتیم بله
همکاری دانشگاه یزد در اجرای طرح ملی استفاده از آب‏‏ های شور؛
جهان با کم ‏‏آبی مواجه مي‌شود/ دانش بومی یزدی ها راهگشا
ریيس پژوهشكده مناطق خشك و بياباني دانشگاه يزد از همکاری این دانشگاه در اجرای طرح کلان ملی "دانش و فناوری استفاده از آب دریا و شور در کشاورزی، شرب و صنعت" خبر داد.

یادداشت یادداشت

محتوا با برچسب کم آبی.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد

گفتگو گفتگو

محتوا با برچسب کم آبی.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد

شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

محتوا با برچسب کم آبی.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد