Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوادر شانزدهمین محفل طنز «قندشکن» از کتاب «قندچین» محصول دفتر طنز حوزه هنری یزد رونمایی شد.

به گزارش سروابرکوه به نقل از یزدرسا، در شانزدهمین محفل طنز «قندشکن» از مجموعه شعر طنز «قندچین» با حضور جمعی از طنزپردازان و اهالی فرهنگ و ادب رونمایی شد.

این کتاب شامل گلچین شعرهای طنز نخستین جشنواره استانی طنز مکتوب «قندشکن» است که به همت دفتر طنز حوزه هنری یزد گردآوری و تدوین شده و توسط انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است.

در این مجموعه 46 شعر و منظومه‌ محلی از 22 شاعر جوان و فعال عرصه طنز استان در 144 صفحه و قطع رقعی با شمارگان 1250نسخه منتشر شده است.

مهدی پرنیان‌، حسن حاتمی‌بهابادی، سیدمحمدصادق آتشی، محمدجواد حیدری، حسین میهمان‌پرست، مجید فرمان‌رضایی، مصطفی صادقی فیروزآبادی، محمدرضا عظیمی‌پور، محمدجواد عسگری باقرآبادی، مصطفی عابدی‌اردکانی، افسانه نوری، فاطمه قانع، فاطمه نوری و ملیحه رجایی از جمله طنزپردازانی هستند که آثارشان در این کتاب منتشر شده است.

گفتنی است: ناصر فیض، امید مهدی‌نژاد و دکتر عباس احمدی داوری آثار نخستین جشنواره طنز «قندشکن» یزد در سال 1395 را بر عهده داشتند.

در این مراسم همچنین نمایشگاهی از کتاب‌های طنز برپا ‌شد.

شانزدهمین محفل طنز «قندشکن» هفتم آذرماه با حضور غلامعلی سفید رئیس شورای اسلامی شهر یزد، محمدرضا زارع ده‌آبادی مدیر مخابرات منطقه یزد، کوچک‌زاده رئیس حوزه هنری استان و جمعی از هنرمندان، نویسندگان، شاعران و علاقه‌مندان به طنز در نارنجستان هنر حوزه هنری یزد برگزار شد.

محافل ماهانه طنز «قندشکن» چهارشنبه‌های اول هر ماه در این مرکز برگزار می‌شود.

انتهای پیام /

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد