Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

شهردار نو با ایده های نو؛


جمالی نژاد شهردار یزد با همکاری صدا و سیمای مرکز یزد ابتکار تازه ای برای ارائه عملکرد خود به کار گرفته است.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از یزد رسا، شاید ارائه عملکرد مدیران و مسئولان یک شهر و یا استان امری طبیعی باشد بطوریکه مثلا بعد انجام فلان اقدامی یا تکمیل پروژه ای از تربیون رسانه ها عملکرد خود را به قول معروف رسانه ای کنند.

اما گویا جمالی نژاد شهردار یزد با همکاری صدا و سیمای مرکز یزد ابتکار تازه ای برای ارائه عملکرد خود به کار گرفته است که در جای خود هم قابل تامل است هم قابل تحسین چراکه کمتر مدیری چنین شیوه ای را برای ارائه گزارش عملکردش به مردم به کار گرفته است.

«سلام شهروند» عنوان بخش رادیویی جدیدی است که در مدت 2 دقیقه شهردار یزد به طور زنده فعالیت های روزانه خود را گزارش می دهد.

این بخش ساعت 7:10  صبح بعد از خبر سراسری پخش می شود و شهردار یزد علاوه بر ارائه گزارش کاری خود در همان روز از علاقه مندان و نخبگان استان هم برای ارائه ایده و راهکار در خصوص آن فعالیت دعوت می کند.

به طور مثلا امروز جمالی نژاد با تشریح فعالیت های امروز شنبه با اشاره به حضورش در جلسه شنبه های شورای شهری یزد از نخبگان و صاحب نظران برای همکاری در این جلسه دعوت کرد.

شهردار یزد پیش از این نیز با انتشار یک ویدیو از خود با زبان انگلیسی از سرمایه گذاران خارجی برای سفر و سرمایه گذاری در یزد دعوت کرد که مورد توجه بسیاری از رسانه های خارجی نیز قرار گرفت.

بازتاب جهانی مصاحبه شهردار یزد برای دعوت از سرمایه گذاران خارجی در سایت های بین المللی گردشگری

فیلم منتشر شده از شهردار یزد:Loading the player...

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد