Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

استاندار اسبق یزد:


استاندار اسبق یزد گفت:امروز راه انتقاد در کشور باز است و مردم می توانند به مسئولان رده های بالای کشور انتقاد کنند و این آزادی بیان از دستاوردهای نظام است.

به گزارش سرو ابرکوه، محمد رضا فلاح زاده استاندار اسبق یزد و جانباز مدافع حرم، شب گذشته در جمع مردم ابرکوه در مسجد کوثر اظهار کرد: اولین جیزی که اسلام به آن اهمیت داده است ایمان به خدا و اولین نشانه ایمان قبول حاکمیت خداوند است و از افتخارات امت یکپارچه شیعه این است که حاکمیت خداوند را پذیرفته و جلوی هر گونه تفرقه در امت اسلامی را می گیرد.

اگر 6 هزار انتحاری سوریه، به اسرائیل می خورد این غده سرطانی از بین می رفت
وی ریشه این فرقه هایی که در درون اسلام بوجود آمده است را انگلیس و با بهره برداری اسرائیل و آمریکا عنوان کرد و افزود: حدود 6 هزار عملیات انتحاری در سوریه، کشتار و هزاران هزار جنایت دیگر که گروه تکفیری داعش به نام سلفیون مرتکب شده اند، تنها با درایت سرداران اسلام بویژه سردار سلیمانی و از خودگذشتگی شهدای مدافع حرم و رهبری امام خامنه ای بساطش برچیده شد.

استاندار اسبق یزد تاکید کرد: اگر این میزان عملیات انتحاری که توسط افراد به ظاهر مسلمان داعش انجام می شود، در مرزهای اسرائیل صورت گرفته بود امروز بساط این غده سرطانی برچیده شده و مشکل امروز جهان اسلام به پایان رسیده بود، در حقیقت تمام توطئه هایی که امروز بر علیه اسلام و خصوصا مکتب تشیع انجام می شود به نوعی به اسرائیل مربوط می شود و یا ریشه آن بهره برداری به نفع این رژیم غاصب است.

سردار فلاح زاده با بیان اینکه ریشه جنایات داعش ضعف ایمان است، گفت: ملت ایران، با رهبری حکیمانه و مدبرانه رهبر انقلاب، توطئه های غرب و شرق را شناخت و برای مقابله با آن برنامه عملی پیاده کرد، با همکاری دیگر ملل اسلامی از جمله زینبیون پاکستانی، فاطمیون افغانستانی، حیدریون عراقی و نیروهای مردمی و بسیجی سوریه، تهدید را در فاصله های طولانی با مرزهای ایران سرکوب کرد و امنیت را برای کشور به ارمغان آورد و این ها همه برکت ایمان به خداست.

شهر ابرکوه، آسیب های اجتماعی کمتری دارد/ امروز راه انتقاد در کشور باز است
وی در بخش دیگر از سخنان خود گفت: شهر ابرکوه نسبت به سایر شهرهای کشور، آسیب های اجتماعی کمتری دارد و این بدلیل تقید مردم به ایمان و تقوا بوده است، مردمان این دیار با لقمه حلال فرزندان خود را تربیت کرده و در راه اسلام فدا کردند؛ امروز نیز نسل جوان باید جبران کرده و اسلام ناب را به همان صورت به نسل آینده برسانند و گرنه این آسیب ها دامن این شهر را نیز آلوده خواهد کرد.

سردار مدافع حرم با تاکید بر اینکه باید انقلاب و فرهنگ انقلابی برای جوانان تبیین شود گفت: انقلاب دستاوردهای فراوانی دارد که در سراسر جهان مشهود است و باید برای جوانان بازگو و اقدامات انقلاب برای ترویج فرهنگ و مکتب تشیع تبیین شود، دشمنان منطقه و فرا منطقه ای به نظام و بویژه عمود این خیمه که همان ولایت فقیه است حمله می کنند چرا که امروز رهبر انقلاب همچون چراغی روشنگری کرده و در خط مقدم معرفی دستاوردهای انقلاب هستند.

این مقام مسئول ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی با تمامی پیشرفت ها، کاستی ها و مشکلاتی نیز دارد که نباید آن را نادیده گرفت، امروز راه انتقاد در کشور باز است و مردم می توانند با آزادی به مسئولان رده های بالای کشور انتقاد کنند در حالیکه در زمان های گذشته بویژه در زمان طاغوت این آزادی وجود نداشت و این نیز یکی دیگر از دستاوردهای نظام است.

انتهای پیام / ک
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد