Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

برای دومین سال پیاپی؛


رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی استان یزد گفت : در ارزیابی اختصاصی شبکه های دامپزشکی استان در زمینه بهداشت و مدیریت بیماری های دامی، ابرکوه برای دومین سال متوالی موفق به کسب عنوان برتر در این زمینه شد.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان یزد؛ رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی استان یزد گفت : طبق سنوات گذشته، عملکرد شبکه های دامپزشکی استان در زمینه بهداشت و مدیریت بیماری های دامی، ارزیابی و بر حسب نتایج، شبکه دامپزشکی شهرستان ابرکوه موفق به کسب رتبه اول و شهرستان های بافق و یزد به ترتیب حائز رتبه دوم و سوم در زمینه فعالیت بهداشت و مدیریت بیماری های دامی استان یزد شدند.

سید خلیل موسوی در رابطه با نحوه ارزیابی و اختصاص رتبه به هر شهرستان گفت: این رتبه بندی با توجه به پیش بینی عملیات مصوب     شبکه های دامپزشکی و نیز وضعیت عملکرد دوازده ماهه سال ۱۳۹۷ در مبارزه با بیماری های دامی و با توجه به میزان واکسن تحویلی به شهرستان ها صورت گرفته است.

موسوی با بیان نقش مؤثر شبکه های دامپزشکی در حفظ بهداشت عمومی جامعه و امنیت غذایی مردم استان، از کلیه ناظران و کارشناسان دامپزشکی که با تلاش و سخت کوشی به وظایف خود جامه عمل می پوشانند؛ تقدیر و تشکر کرد.

وی افزود: با توجه به پراکندگی دامداران در استان، نقش فعالیت بی شائبه شبکه های دامپزشکی استان در حفاظت از سرمایه های دام و طیور استان و همچنین حراست از سرمایه اندک روستائیان بسیار چشمگیر می باشد که بسیار جای تقدیر دارد زیرا هرگونه بی توجهی از سوی این سربازان گمنام عرصه بهداشت و سلامت عمومی جامعه، باعث اختلال در روند رونق تولید و همچنین بروز احساس عدم امنیت غذایی در جامعه می شود.

رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی استان یزد ابراز امیدواری کرد: با انجام برنامه ریزی دقیق و کاربردی رؤسای محترم ادارات به منظور افزایش فعالیت و ارتقاء سطح خدمات بهداشتی، در سال جاری نیز شاهد موفقیت چشمگیر اداره دامپزشکی در حفظ بهداشت عمومی جامعه و امنیت غذایی شهروندان باشیم.

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (8 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد