Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

امام‌جمعه موقت بخش بهمن:


امام‌جمعه موقت بخش بهمن با اشاره به انتصاب چهار وزیر جدید دولت گفت : اثرات مثبت این برنامه‌ها و جابجایی‌های دولت باید در زندگی مردم مشهود باشد.

به گزارش خبرنگار سرو ابرکوه از مهردشت؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید کاظم فاطمی نسب خطیب موقت نماز جمعه بخش بهمن، با اشاره به راهپیمایی بزرگ اربعین سیدالشهدا (ع) اظهار کرد : یکی از ویژگی‌های امام حسین (ع) فداکاری برای بقا و زنده نگه‌داشتن دین بود و مصیبتی که در این امر برای این امام بزرگوار اتفاق افتاد برای هیچ پیامبر و امامی رخ نداد.

حجت‌الاسلام فاطمی نسب بیان کرد : لذا این فداکاری و ایثار باید زنده نگه‌داشته شود. اربعین حسینی و برپایی این همایش عظیم جهانی نماد عینی زنده نگه‌داشتن دین و قیام عاشور است.

امام‌جمعه موقت نماز جمعه بخش بهمن، گفت : حماسه ۱۳ آبان سال 58، به همه مستضعفین جهان آموخت که می‌توانند چپاولگران را به زباله‌دان تاریخ بفرستند. آمریکا یکی از ظالمان جهان بود که دانشجویان با ایمان و رهنمون‌های رهبر کبیر انقلاب، لانه جاسوسی‌اش را تسخیر کردند و او را به ذلت کشاندند.

وی ادامه داد : سیزده آبان پرتو نور الهی بر قلب مؤمنان و آزادگان و درس‌های بزرگ شهادت بود. مردم ایران به همه جهان نشان دادند که دیوار ستم و ابهت پوشالی ستمگران شکستنی است.

فاطمی نسب، با اشاره به لزوم حضور پرشور در راهپیمایی یو الله 13 آبان تصریح کرد : این راهپیمایی ادامه راهپیمایی اربعین حسینی است. چراکه اهداف امام خمینی (ره) در وقوع انقلاب همان اهداف اباعبدالله الحسین (ع) در قیام عاشورا است.

وی خاطرنشان کرد : با حضور پررنگ در راهپیمایی 13 آبان شرکت کنیم تا دشمنانی که خیال سرنگونی نظام و انقلاب را در سر می‌پرورانند، ببینند و بدانند که همچون گذشته مشت محکمی از مردم و انقلاب خواهند خورد.

امام‌جمعه موقت بخش بهمن، در پایان به انتصاب چهار وزیر جدید دولت اشاره کرد و گفت : اثرات مثبت این برنامه‌ها و جابجایی‌های دولت باید در زندگی مردم مشهود باشد و از فشار اقتصادی بر روی آنها بکاهد.

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد