Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

اهدای کتاب، اهدای دانایی؛


رئیس اداره کتابخانه های عمومی ابرکوه، گفت : شهروندان می توانند با اهداء کتاب های مازاد و بلا استفاده خود به کتابخانه ها، که برای دیگران قابل استفاده است در این سنت حسنه سهیم شوند.

به گزارش سرو ابرکوه؛ طرح اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی ابرکوه، جهت استفاده و بهره برداری علاقه مندان به این سنت حسنه، در کتابخانه های شهرستان در حال است.

قاسم برزگر رئیس اداره کتابخانه های عمومی ابرکوه در این خصوص اظهار کرد : در راستای ارتقای فرهنگ مطالعه و كتابخواني، غنی‌سازی منابع علمی و مطالعاتی کتابخانه‌های عمومی، سنت حسنه اهدای کتاب های عمومی و کمک درسی به کتابخانه های عمومی، در سطح شهرستان اجرا می شود.

برزگر گفت : این سنت با هدف فرهنگ سازی در اهدای کتاب های مفید و بلا استفاده موجود در منازل و ادارات جهت استفاده کتابخوانان، شهروندان و اعضای کتابخانه ها، غنی‌سازی منابع کتابخانه‌ها، تسریع در دسترسی کتابخوانان و علاقمندان به کتاب و منابع خواندنی و مورد نیازشان، اجرا می شود که امیدواریم همکاری های لازم به عمل آید.

وی افزود : این طرح فرصتی مناسب برای مردم خیّر و فرهنگ دوست شهرستان است، تا در اقدامی ماندگار و خداپسندانه با اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی، در فضیلت ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و غنی سازی منابع کتابخانه های عمومی سهیم باشند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابرکوه، در پایان خاطر نشان کرد : علاقمندان می توانند کتاب های مازاد و بلا استفاده (قابل استفاده برای دیگران) را همه روزه به جز ایام تعطیل به یکی از کتابخانه های عمومی محل سکونت خود اهداء کنند.

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد