Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

با کمک خیرین صورت گرفت


مدیر کانون فرهنگی و تربیتی رشد و مجری طرح "نذر کتاب" گفت: در این طرح افراد خیر با واریز مبالغ مد نظر خود و یا اهدای کتاب هایی که پیش بینی شده در تجهیز کتابخانه های مناطق محروم استان یزد همکاری می کنند.

به گزارش سرو ابرکوه، محسن پاکدامن مدیر کانون فرهنگی و تربیتی رشد در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا، از اجرای طرح "نذر کتاب" در یزد خبر داد و افزود: هدف از این طرح، تشویق دانش آموزان به مطالعه هرچه بیشتر کتاب های غیردرسی و بالابردن سرانه مطالعه دانش آموزان یزدی، به خصوص آن دسته از دانش آموزانی است که به علت وضعیت اقتصادی قادر به تهیه کتاب مورد نیاز خود نیستند.

وی افزود: در این طرح افراد خیر با واریز مبالغ مد نظر خود و یا اهدای کتاب هایی که پیش بینی شده در تجهیز کتابخانه های مناطق محروم استان یزد همکاری می کنند.

وی تاکید کرد: کانون فرهنگی و تربیتی رشد محلی است برای رشد و شکوفایی استعدادهای گوناگون دانش آموزان که خارج از برنامه درسی کودکان برنامه های تربیتی و آموزشی از جمله کتابخوانی و قصه گویی را پیش بینی کرده است. در طرح "نذر کتاب" می خواهیم  این برنامه ها را برای کودکان کمتر برخوردار استان یزد نیز فراهم کنیم.

پاکدامن گفت:  کتاب هایی که انتخاب شده بیشتر درقالب داستان و به فرد فکر کردن را آموزش می دهد. امیدواریم که این پویش آغازی برای این حرکت بزرگ باشد و بتوانیم قدمی برای ارتقای سطح فرهنگ مطالعه جامعه خود برداریم.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد