Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه خبر داد


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، 100برنامه مختلف فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و بصیرتی با همکاری نهادهای مختلف و مردم در این شهرستان پیش بینی و اجرایی می شود.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از ایرنا، علی فاتحی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه با اعلام این خبر اظهار کرد: از جمله این برنامه ها رژه نیروهای نظامی و انتظامی، روز جمعه 31 شهریور از ساعت 9.5 صبح از مقابل استادیوم ورزشی شهید پور اکبری، به صدا درآوردن زنگ مقاومت در مدارس روز اول مهر ماه و برگزاری یادواره شهدا در محلات و روستاهاست.

وی دیدار با خانواده های معظم شهدا، غباروبی گلزارشهدا، برگزاری نمایشگاه با موضوع دفاع مقدس و محرم و همایش پیشکسوتان ایثار و شهادت، نشست روشنگری، شب شعر خاطره، یادواره شهدای ولایت، مدافعان حرم و شهید حججی، رژه موتوری بسیج، جشنواره غذا، کوهپیمایی و پیاده روی، شب شعر محرم، نمایشگاه طریق الرضا(ع) را از دیگر برنامه ها عنوان کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه با بیان اینکه هشت دفاع مقدس نماد قدرت اسلام در برابر کفرجهانی است، یادآورشد: ایثار و فداکاری جوانان ایران اسلامی بود که باعث عظمت و اقتدار انقلاب اسلامی ایران در دنیا شده است.

 فاتحی اظهار کرد: ایثار و تلاش مجاهدان فی سبیل الله در دفاع مقدس اطاعت محض از ولایت فقیه بود و امروز این ارزشهای والا را باید به نسل جوان انتقال دهیم.

انتهای پیام / ک
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد