Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

نماینده مردم یزد و صدوق درمجلس شورای اسلامی:


محمد صالح جوکار در مراسم اختتامیه اردوهای جهادی دانشگاه شهید مطهری گفت: اردوهاي جهادي دانشجويي تجلي فرهنگ ايثار، کمک و خدمت رسانی به مردم مناطق محروم در سطح کشورمی باشد.   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه الغدیر یزد به نقل از خبرنگار مبارز، جوکار پنجشنبه در مراسم اختتامیه اردوهای جهادی دانشگاه شهید مطهری در روستای هفت حر با اشاره به اهمیت کمک به محرومین در مناطق محروم گفت: اردوهاي جهادي دانشجويي تجلي فرهنگ ايثار، کمک و خدمت رسانی به مردم مناطق محروم در سطح کشورمی باشد. وی بیان کرد: هر چند قانع بودن مردم روستاها بر درآمد کم و همچنین دادن شهدا زبانزد است وآنها خواهان و انقلابند اما مسئولین نیز باید تلاش کنند با شناسایی و کمک به محرومین نیازهای آنها را تا حد امکان مرتفع کنند. نماینده مردم یزد وصدوق درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برگزاری این اردوها با توجه به ماهیت بشردوستانه آن یکی از برنامه های ارزشمندی است که از آن تاریخ به بعد توسط ارگانها و سازمان های مختلف با توجه به دامنه آسیب پذیری مناطق محروم در ابعاد مختلف به اشکال مختلف اجرا گردیده است. جوکار در پایان خاطرنشان کرد: این دانشجویان با توجه به وقتی که می گذارند باعث می شوند که این نظام خواهان بیشتری داشته باشد و به این نظام بیشتر متعهد گردند.

محمد صالح جوکار در مراسم اختتامیه اردوهای جهادی دانشگاه شهید مطهری گفت: اردوهاي جهادي دانشجويي تجلي فرهنگ ايثار، کمک و خدمت رسانی به مردم مناطق محروم در سطح کشورمی باشد.  

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه الغدیر یزد به نقل از خبرنگار مبارز، جوکار پنجشنبه در مراسم اختتامیه اردوهای جهادی دانشگاه شهید مطهری در روستای هفت حر با اشاره به اهمیت کمک به محرومین در مناطق محروم گفت: اردوهاي جهادي دانشجويي تجلي فرهنگ ايثار، کمک و خدمت رسانی به مردم مناطق محروم در سطح کشورمی باشد.

وی بیان کرد: هر چند قانع بودن مردم روستاها بر درآمد کم و همچنین دادن شهدا زبانزد است وآنها خواهان و انقلابند اما مسئولین نیز باید تلاش کنند با شناسایی و کمک به محرومین نیازهای آنها را تا حد امکان مرتفع کنند.

نماینده مردم یزد وصدوق درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برگزاری این اردوها با توجه به ماهیت بشردوستانه آن یکی از برنامه های ارزشمندی است که از آن تاریخ به بعد توسط ارگانها و سازمان های مختلف با توجه به دامنه آسیب پذیری مناطق محروم در ابعاد مختلف به اشکال مختلف اجرا گردیده است.

جوکار در پایان خاطرنشان کرد: این دانشجویان با توجه به وقتی که می گذارند باعث می شوند که این نظام خواهان بیشتری داشته باشد و به این نظام بیشتر متعهد گردند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد