Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

در نوروز امسال صورت گرفت


رییس اداره صنعت، معدن و تجارت ابرکوه گفت: بیش یکهزار و 310 واحد صنفی ابرکوه در طرح نظارتی ویژه نوروز مورد بازرسی قرار گرفت.

به گزارش سروابرکوه؛ سید مسعود میرحسینی رئیس صنعت، معدن و تجارات ابرکوه پیرامون نحوه اجرای این طرح نظارتی افزود: طرح نظارتی تعزیرات حکومتی ویژه نوروز 96 با انجام کشیک های بازرسی مشترک این اداره و اتاق اصناف از 15 اسفندماه سال گذشته تا 15 فروردین ماه اجرا شد.

وی نظارت بر مواد غذائی، لبنی و پروتیئنی، کیف وکفش و پوشاک و رستوران ها را بخشی از طرح نظارتی نوروزی خواند و اظهار کرد: برای حدود 40 واحدهای صنفی متخلف پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

میرحسینی با بیان اینکه 35 ناظر افتخاری در این طرح همکاری داشته اند تصریح کرد: بیشترین تخلفات این واحدهای صنفی را گرانفروشی ، صادر نکردن فاکتور و نداشتن برچسب قیمت ها عنوان کرد.

این مسئول با بیان اینکه شهرستان ابرکوه دارای بیش از یک هزار و 927 واحد صنفی پروانه دار است خاطرنشان کرد: خوشبختانه امسال با همکاری اتاق اصناف در صنوف مختلف مانند تعویض روغنی ، مکانیکی، خبازی و قنادی ، کشیک های نوروزی فعال و به شهروندان و مسافران نوروزی خدمات رسانی کردند.

به گزارش ایرنا؛ رییس صنعت، معدن و تجارت ابرکوه تصریح کرد: در نوروز امسال بیش از 92 تن سیب و پرتقال با قیمت مصوب ازسوی تعاونی روستایی ابرکوه تامین و بین مردم عرضه شده است.

این مسئول همچنین از زحمات و همکاری ادارات مرکز بهداشت، اماکن نیروی انتظامی، تعزیرات حکومتی و واحد بازرسی و نظارت اصناف در طرح نوروزی قدردانی کرد. 

انتهای پیام / ک
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد