Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

امام جمعه موقت میبد:


امام جمعه موقت میبد در خطبه های نمازجمعه این هفته با اشاره به سخنان اخیر اوباما گفت: ما حقیقتا از سادگی و اعتماد بیجای مسئولین خودمان ضربه خوردیم

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از میبد خبر، امام جمعه موقت میبد با اشاره به اینکه اوباما در آخرین روزهای ریاست جمهوریش گفته است اگر ملت ایران قبل از ریاست جمهوری اش می دانستند که انرژی هسته اش بدون حتی شلیک یک گلوله تعطیل می شود باور نمی کردند ولی اتفاق افتاد ، تصریح کرد: ما حقیقتا از سادگی و اعتماد بیجای مسئولین خودمان ضربه خوردیم و گرنه امریکا کسی نبود که بتواند کلاه سر انقلاب اسلامی و ملت انقلابی و نیروهای انقلابی بگذارد.

حجت الاسلام غفوری گفت : انقلاب اسلامی قریب 40سال، در شرایط تحریم جنگ نابرابر و توطئه های داخلی و تحریک فتنه ایستادگی و روز به روز جلوتر رفت ، مجهز و ثروتمندتر شد ، بدون اینکه حتی یک لحظه احساس کند به امریکا نیاز دارد.

خطیب جمعه موقت میبد خاطرنشان کرد: دست یابی به انرژی هسته ای ، فرستادن ماهواره به فضا و موشک های بالستیک و ایجاد صنعت همه با اتکا به ملت و سرمایه معنوی و مادی این ملت بود.

وی افزود: وقتی چشم و امیدمان را از ملت، ثروت، استعدادهای خود، نیروی انسانی جوان و باسواد خود برگیریم و نگاه به دشمن ببریم، روشن است که امروز دشمن این طور حرف می زند .

امام جمعه موقت میبد با اشاره به عکس العمل امریکای ها و اروپایی ها در هتل کوبوک نسبت به اعتراض نمایندگان ما مبنی بر نقض برجام گفت: به خاطر اینکه امروز ما در این مذاکرات دستمان خالی است آنها پاسخی که به ما می دهند این است که ما مطلب شما را بررسی می کنیم و شرایط شما را درک می کنیم.

حجت الاسلام غفوری تصریح کرد: مسئولین، دولت و همه کسانی که نظرات کارشناسی عجیب و غریب می دهند و دور بر دولت حضور دارند بدانند، راه نجات این ملت ایستادگی روی پای خود، اتکا به نیروی درونی و ثروت خود و قطع امید قطعی برای همیشه از امریکا و استکبار است.

خطیب جمعه موقت میبد افزود: آنهایی که دل در گرو امریکا دارند بدانند ملت ایران در عرصه های آینده با اعلام نظرشان در آرایش و با حضورش در صحنه، تکلیفش را با امریکا و مزدورانش روشن خواهد کرد .

حجت الاسلام حبیب الله غفوری افزود: موجود وحشی به نام داعش ، فرزند امریکا و صهیونیست است که با پول عربستان و قطر ایجاد شد و آن همه جنایات را جلوی چشم بشریت مرتکب شد.

خطیب جمعه موقت میبد با بیان اینکه گروه تروریستی داعش مخصوصا از جنایت های خود فیلم تهیه می کردند افزود : آنها نحوه سربریدن یک انسان با اره برقی ، زنده زنده به آتش کشیدن انسانی در قفس و خفه کردن انسان زنده در آب را فیلمرداری و پخش می کردند که همه اینها در پرونده اوباما رئیس جمهور امریکا است.

وی تصریح کرد: آنچه که در یمن و بحرین پیش آمد و آنچه که نسبت به ما انجام شد جنایت هایی است که این جنایتکار خبیث برای ملت های مسلمان انجام داد.

امام جمعه موقت میبد در بخش دیگر از سخنان خود فاجعه دردناک ساختمان پلاسکو را به خانواده های آتش نشانان و ملت ایران تسلیت گفت.

حجت الاسلام غفوری با بیان اینکه مسئولین گرچه به صاحبان و ساکنان ساختمان اخطار لازم را داده بودند افزود: اما در عین حال برای پیشگیری از این فاجعه تلخ باید ازراه قانون ، مجموعه ای که سرقفلی واحدهای تجاری آن میلیاردی معامله می شد و ثروت جمعی که انتظار داشتند با نزدیک شدن به سال نو به کسب و کارشان رونقی بدهند و مشکلات رکود تمام سالشان را در این ایام حل کنند وارد می شدند و با حساسیت بیشتری اعمال قانون می کردند.

خطیب جمعه موقت میبد با تاکید بر اینکه ملت ما از مسئولین انتظار دلسوزی دارد افزود : مسئولین باید تک تک مردم جامعه را مثل فرزندان نسبی خود ببینند هرچند که هزاران میلیارد تومان خسارت مالی و جانی قابل جبران نخواهد بود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد