Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

ظهر امروز؛


کتاب «30 سال در کردستان» با موضوع خاطرات حسن بابامحمدی اسفندآبادی اثر نویسنده ابرکوهی، رونمایی شد.

به گزارش سرو ابرکوه؛ ظهر امروز در مراسم گرامیداشت قیام 15 خرداد و شهدا و عروج ملکوتی امام خمینی (ره)، با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد هادی فلاح زاده استاد حوزه و دانشگاه، مردم و مسئولان شهرستان، از کتاب «30 سال در کردستان» اثر محمدرضا بابایی ابرقویی، رونمایی شد.

این کتاب با موضوع خاطرات حسن بابامحمدی اسفندآبادی یکی از فعالان عرصه انقلاب و جنگ تحمیلی، توسط انتشارات چشم‌وچراغ زیر نظر مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و بسیج چاپ و منتشر شد.

بابامحمدی از سال 1361 تا سال 1391 در پست‌های مختلف آموزشی و اداری همچون؛ آموزشیار نهضت سوادآموزی، مدیریت ادارۀ نهضت دیواندره، مدیر گزینش نهضت سوادآموزی استان، مربی و مدرس کلاس‌های آموزشیاران و مدیر هستۀ گزینش ادارۀ کل آموزش‌وپرورش استان کردستان، در خدمت مردم آن منطقه بود.

وی همچنین با مراکز فرهنگی ـ مذهبی دیواندره و سنندج همکاری مستمر داشت و پس از بازنشستگی به شهر و دیار خویش بازگشت.

گفتنی است محمدرضا بابایی یکی از رزمندگان دوران دفاع مقدس است، که تا کنون با قلم خود در زمینه حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس، تحقیق و پژوهش در حوزه انقلاب اسلامی، ثبت وقایع جنگ و خاطرات رزمندگان اسلام، گام های زیادی برداشته است، کتاب هایی از جمله پژوهشی در دفاع مقدس، ماجرای هشت ساله دفاع مقدس، همگام با حماسه، نمی از ایثار، شلیک نرم، السابقون ابرکوه در دو جلد، ۳۰ سال در کردستان و ... را در کارنامه فعالیت های فرهنگی خود به یادگار گذاشته است.

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد