Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

امام جمعه بخش بهمن عنوان کرد


امام جمعه بخش بهمن گفت: امروز فهرستی از مشکلات اقتصادی و معیشتی همچون بیکاری و گرانی پیش روی مسئولان است و بخش عمده این مشکلات به مدیریت بر می گردد؛ اگر بخواهیم مشکلات مردم حل شود باید دست جریانات فاسد و مخرب در کشور را قطع کرد.

به گزارش سروابرکوه، حجت الاسلام و المسلمین رضا علیزاده امام جمعه بخش بهمن در خطبه های نماز جمعه این شهر به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار مردم قم، پرداخت و گفت: ضعیف ترین دستگاه محاسباتی دستگاه محاسباتی آمریکاست که عده ای به آن پز می دهند؛ بعد از پیروزی انقلاب گفتند این انقلاب 6 ماه دیگر کارش تمام است و هر از چند گاهی هم تکرار می کنند که کار انقلاب تمام است اما سیاستمداران آنها این آرزو را به گور بردند و انقلاب همچنان زنده و بالنده است.

اساسی ترین کار مسئولین توجه به معیشت مردم و دوری از اشرافی گری
حجت الاسلام علیزاده در ادامه اساسی ترین کار مسئولین را توجه به معیشت مردم خصوصا طبقات ضعیف عنوان کرد و گفت: یکی از خطوط اصلی انقلاب، معیشت مردم است و دشمن برای ناکامی ملت ما به یک جنگ تمام عیار اقتصادی روی آورده است.

وی با تاکید بر اینکه امروز فهرستی از مشکلات اقتصادی و معیشتی همچون بیکاری و گرانی پیش روی مسئولان است گفت: نمیشود مشکلات و گلایه های مردم را نادیده گرفت بخش عمده این مشکلات به مدیریت بر می گردد چرا با گران فروشی، با قاچاق کالا، دلال بازی و سود بانکی برخورد نمی شود؟ اینها چه ربطی به تحریم دارد اینها مربوط به سوء مدیریت در کشور است اگر بخواهیم مشکلات مردم حل شود باید دست جریانات فاسد و مخرب در کشور را قطع کرد؛ امروز عده ای در کشور به جهت منافع شخصی خود اجازه تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی را نمی دهند.

حجت الاسلام علیزاده بر لزوم دوری مسئولین از اشرافی گری و اسراف و رفتارهای طاغوتی تاکید کرد و گفت: مردم انقلاب کردند چون مخالف اشرافی گری و رفتارهای طاغوتی بودند، اشرافی گری بلای جان انقلاب چهل ساله ایران است.

اصرار برخی در پذیرش معاهده بدون تضمین  fatf عجیب است
امام جمعه بخش بهمن شجاعت و عقلانیت مسئولان را یکی از مهمترین صفات برای دولتمردان امروز کشورمان برشمرد و گفت: نباید از تهدید آمریکایی ها ترسید، چون صرفا این خط و نشان ها براى گرفتن امتیاز از ملت ایران است و نه به قول و امضای آنها اعتماد کرد.

این مقام مسئول با بیان اینکه تضمین آمریکا در اجرای برجام یک دروغ و بدقولی محض بود گفت: غربی ها در معاهدهfatf از اول هم می گویند تضمینی نیست اما نمی دانم چرا  برخی اصرار در پذیرش آن دارند.

علیزاده بهترین کمک مردم به کشور را حضور دائمی در صحنه عنوان کرد و ادامه داد: دشمن تلاش می کند با شایعه سازی و تهمت پراکنی مردم را پریشان کرده و به جان هم بیندازد، مردم باید هشیار باشند و این توطئه ها را خاموش کنند آنچه امروز کشور به آن نیاز دارد حضور و حمایت مردم است آنها با دروغ پراکنی و بزرگ جلوه دادن مشکلات کشور می خواهند مردم را از انقلاب جدا کنند.

صیانت از حقوق عامه مردم دغدغه دولت و مجلس درتصویب بودجه 98
امام جمعه بخش بهمن در قسمت دیگر از سخنان خود به بررسى بودجه ۹۸ و ضرورت دقت مضاعف نمایندگان مجلس‏پرداخت و افزود: یک مساله مهم و تعیین کننده برای کشور مساله بودجه است که هزینه و در آمد یک سال کشور در آن منعکس میشود و اثرات مهمی بر بر بخش های مختلف کشور خصوصا مساله اقتصاد و زندگی مردم دارد مجلس و نخبگان باید نسبت به بودجه کشور حساسیت داشته باشند و آگاهانه به نقد و اصلاح بودجه بپردازند و انتظار میرود هم دولت و هم مجلس دغدغه اصلی اشان در بودجه 98 صیانت از حقوق عامه مردم باشد و برای این کار باید دقت بیشتری صورت گیرد.

خطیب جمعه مهردشت در پایان به اهداف آمریکا از بازگرداندن منافقین به عراق اشاره کرد و گفت: گروهک منافقین در سال 95 به صورت کامل از عراق خارج شدند و اکنون با گذشت دو سال از این مساله زمزمه هایی برای بازگشت منافقین به عراق به گوش می رسد و شاید اهداف آمریکا از بازگرداندن منافقین به عراق جلوگیریی از سرخوردگی اعضاء منافقین و احیاء مجدد آنها و ایجاد فتنه جدیدی در سالگرد انقلاب اسلامی می باشد.

انتهای پیام / ک
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد