Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

رئیس اداره کتابخانه های عمومی ابرکوه:


رئیس اداره کتابخانه های عمومی ابرکوه، گفت : علاقه مندان به مسابقه کتاب خوانی می توانند فرم های ثبت نام را از کتابخانه های شهرستان دریافت و آثار را تا پایان تیرماه ارائه کنند.

به گزارش سرو ابرکوه؛ هشتمین جشنواره ملی کتاب خوانی رضوی در شهرستان ابرکوه شروع به کار کرد.

قاسم برزگر رئیس اداره کتابخانه های عمومی ابرکوه، در این خصوص در گفتگو با خبرنگار سرو ابرکوه، اظهار کرد : این مسابقات این جشنواره در سه رده سنی کودک، نوجوان و بزرگسال مسابقه برگزار می شود.

برزگر عنوان کرد : دو کتاب «مهمان خراسان» و «مژده گل» برای رده سنی کودک در نظر گرفته شده است، که آنها می توانند جالبترین قسمت کتاب را در فرم های مخصوص نقاشی کنند یا آن را به صورت ویدیویی معرفی کنند.

وی افزود : همچنین کتاب های «کاش تو را می دیدم» با موضوع زندگی نامه حضرت معصومه (س)» و «مسافر هشتم» برای نوجوان و کتاب های «ماه هشتم»، «به سپیدی یک رویا» و «مهر ولایت» در آسمان ایران برای سطح بزرگسال در دو بخش مکتوب و آنلاین معرفی شده است.

برزگر، با اشاره به اینکه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره رضوی ۳۱ تیرماه ۱۳۹۷، اعلام شده است، گفت : افراد علاقه مند می توانند به دو صورت فردی و خانوادگی در آن شرکت کنند و کتاب ها و فرم های مورد نظر را از کتابخانه های عمومی شهرستان ابرکوه دریافت کنند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی ابرکوه، در پایان از عموم شهروندان فرهیخته درخواست کرد، همچون سال های قبل، حضوری پر رنگ در هشتمین جشنواره کتاب خوانی رضوی داشته باشند.

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد