Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

دقایقی پیش صورت گرفت


به دنبال تعطیلی حوزه علمیه تهران در اعتراض به کشتار شیعیان در پاکستان، طلاب علوم دینی از دقایقی پیش تجمع خود را در مدرسه مروی تهران آغاز کردند.

به گز‌‌ارش سرو ابرکوه به نقل از خبرگزای مهر، آیت‌الله مهدوی کنی رئیس خبرگان رهبری، و حجت الاسلام رشاد نیز در اطلاعیه ای جداگانه با دعوت از اساتید و طلاب علوم دینی برای حضور در این تجمع، کشتار شیعیان پاکستان و سکوت مجامع بین‌المللی را محکوم کردند.

در اجتماع بزرگ امروز طلاب در مدرسه مروی که در حال برگزاری است مداحان در عزای شهادت شیعیان به نوحه خوانی پرداخته اند و اساتید و بزرگان حوزه از جمله حجت الاسلام خسروشاهی رئیس حوزه های علمیه تهران نیز حضور دارند.

طلاب در این تجمع پرشور با سر دادن شعارهایی همچون؛ به پاخیز مسلمان؛ در آتش است پاکستان، سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن؛ ای ملت پاکستان مسلمان حامی تو ایرانی با ایمان؛ ای اسرائیل حیا کن پاکستان رو رها کن؛ کشتار وحشیانه پاکستان درد پرخون دل مسلمان و…، مراتب انزجار خود را از این کشتارهای وحشیانه و غیرانسانی اعلام کردند.

بر اساس این گزارش در اعتراض به کشتار شیعیان در پاکستان، امروز شنبه ۱۹ اسفند حوزه های علمیه تهران و قم تعطیل شده و طلاب با تجمع اعتراض و انزجار خود را از این کشتار اعلام می کنند.




رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد