Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

رئیس بنیاد فرهنگی قرآن و عترت امیرالمؤمنین (ع) ابرکوه:


رئیس بزرگ‌ترین مجتمع قرآنی کشور از آغاز ثبت‌نام مدارس حفظ کل قرآن در یک سال، در شهرستان ابرکوه خبر داد.

مهندس مجتبی عزیزی رئیس بنیاد فرهنگی قرآن و عترت امیرالمؤمنین (ع) ابرکوه، در گفتگو با خبرنگار سرو ابرکوه اظهار کرد : نوجوانان و جوانان علاقه‌مند سنین 14 تا 24 سال می‌توانند از سراسر کشور در این دوره ثبت‌نام کرده و پس از انجام مصاحبه و گزینش در دوره آزمایشی 45 روزه شرکت کنند.

عزیزی، با اعلام این مطلب که مدارس دخترانه و پسرانه سفیران بهشت با رویکرد حفظ تخصصی کل قرآن در یک سال، پنجمین سال فعالیت خود را پشت سر می‌گذارد، افزود : پس از دوره آزمایشی 45 روزه، منتخبینی که به دوره اصلی راه یابند، در طول یک سال تحصیلی موفق به حفظ قرآن کریم خواهند شد و علاوه بر آن از کلاس‌های هفتگی اخلاق در قرآن، نهج‌البلاغه، مفاهیم و تجوید قرآن نیز بهره‌مند می‌شوند.

وی عنوان کرد : محل برگزاری این کلاس‌ها در روستای زیبا و خوش آب‌وهوای ده عرب از توابع ابرکوه است، که امکانات مدرسه ازنظر کارشناسان حوزه قرآن و عترت، نسبت به مراکز مشابه در سطح بسیار مطلوبی قرار دارد.

رئیس بزرگ‌ترین مجتمع قرآنی کشور در ادامه بیان کرد : در سنوات گذشته نیز علاقه‌مندانی از سایر شهرها و استان‌های کشور نظیر البرز، خراسان رضوی، کردستان، چهارمحال بختیاری، فارس، یزد و ... در این مدارس حضور داشتند و به لطف خدا موفق به حفظ کل قرآن شدند.

عزیزی در پایان گفت : متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، با شماره تلفن‌های 09134527127 و 32821112 الی 16 با پیش‌شماره 035 تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد