Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوامرکز خدمات جامع سلامت و مرکز مشاوره ازدواج شهرستان یزد با مشارکت خیر نیکوکار «غلامرضا حاجی مقصودی» با اعتباری بالغ بر چهل میلیارد به بهره برداری رسید.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از یزدرسا؛ مصادف با هشتمین روز از ایام سوگواری ماه محرم و به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور وزیر بهداشت در یزد ، از پروژه بهداشتی و درمانی حاجی مقصودی یزد بهره‌برداری شد.

مرکز خدمات جامع سلامت و مرکز مشاوره ازدواج شهرستان یزد با  زیر بنای ۲۳۰۰ متر مربع درسه طبقه با مشارکت خیر نیکوکار «غلامرضا حاجی مقصودی» و دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با اعتباری بالغ بر چهل میلیارد ریال به منظور ارائه خدمات بهداشتی درمانی، انجام آزمایشات تکمیلی پیش از ازدواج زوجهای جوان ، مشاوره و ارائه خدمات سطح یک درمانی در بلوار شهیدان اشرف یزد به بهره برداری رسید.

با بهره برداری از این طرح ، علاوه بر تکمیل و تجهیز آزمایشگاه مرکز مشاوره ازدواج شهرستان یزد ،  بیش از بیست هزار نفر از ساکنین منطقه،  تحت پوشش خدمات بهداشتی و درمانی این مرکز سلامت قرار گرفتند.

 

 

دکتر قاضی زاده در این مراسم با اهداء لوح سپاس به خیر نیک اندیش از مشارکت و همکاری خیرین یزدی در حوزه سلامت و به ویژه ساخت و راه اندازی این پروژه تجلیل و افزودند: برای ارتقای شاخص های بهداشتی ، تمامی سازمان های دولتی ، غیر دولتی ، مردم نهاد و خیرین باید مشارکت فعالانه و موثر داشته باشند.

گفتنی است دکتر محمدرضا دهقانی ، معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یزد در حاشیه این مراسم جزئیات و اهداف افتتاح طرح را خدمت مقام عالی وزارت توضیح داد.

وبدا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد