Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

نیروی انتظامی خبر داد


فرمانده انتظامی بافق با تاکید بر آمادگی صد در صد پلیس شهرستان در مراسم چهارشنبه آخرسال، گفت: در اجرای طرح نوروزی، پلیس ضمن برقراری نظم و امنیت شهر در کانکس‎های نوروزی در محل کمپ شهید برزگری و ورودی شهر حاضر است.

به گزارش سرو ابرکوه، به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد کمالی" در جمع مسئولان انتظامی شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مجموعه انتظامی شهرستان در طول سال1396 گفت: با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و چهارشنبه آخر سال باید با مد نظر قرار دادن راهکارها و دستورات، به بهترین شکل، وظایف‎مان را به پایان و وارد سال جدید شویم.

وی در ادامه افزود: نیاز است مسئولان به عنوان مدیران انتظامی و اجرایی در روند اجرای ماموریت ها و هرگونه عملکرد به عنوان نفر اول پیش‎قدم باشند  زیرا حضور مدیر در بطن کار، موجب برطرف شدن موانع و مشکلات در اولین زمان ممکن و سرعت بخشی در اجرای ماموریت ها می شود.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ایام باقیمانده سال را به همان صورت که تاکنون پای کار بودیم و در جهت پیشگیری از جرایم تلاش نمودیم تلاش مضاعف خود را به انجام برسانیم و با توجه به نزدیک شدن به سال جدید و شلوغی شهر در کنترل جرایم کوشا باشیم.

سرهنگ کمالی کمالی همچنین از کنترل و احضار مجرمان و اراذل و اوباش و افراد مسئله دار در چهارشنبه آخر سال و تعطیلات نوروز خبر داد واظهار داشت: طی هماهنگی با دادگستری در جهت پیشگیری از وقوع جرائم، مجرمان تا پایان تعطیلات نوروز در زندان به سر می برند و آزاد نمی شوند تا این ایام را بدون هیچ گونه مسئله ای به پایان برسانیم و افرادی نیز که از قبل آزاد شده اند تحت کنترل بیشتری قرار دارند تا مردم در آسایش و آرامش باشند.

وی در خصوص چهارشنبه آخر سال، گفت: باید از تجارب سال های گذشته استفاده کرد تا در روند اجرای کار مثمرثمر واقع شود و خط قرمز ها نیز مشخص باشد که از جمله این خطوط قرمزها: رقص و پایکوبی، سدمعبر در خیابان ها و میادین که باعث مزاحم برای سایرین می شود، آلودگی صوتی و ... می باشد که باید با این موارد برخورد شود.

وی همچنین افزود: پلیس با هیچ گونه شادی مردم تقابل ندارد و فقط آن ها را مدیریت می کند که این مدیریت از حضور ما آغاز و تا کنترل طرح ها، توجیه افراد برگزار کننده مراسم چهارشنبه آخر سال، جلوگیری از هرگونه تنش و ... ادامه دارد و ماموریت‎مان را با اقتدار انجام می دهیم.

فرمانده انتظامی شهرستان بافق در ادامه از آمادگی صددرصدی کارکنان انتظامی شهرستان در مراسم چهارشنبه آخر سال خبر داد و افزود: در اجرای طرح نوروزی ، پلیس ضمن برقراری نظم و امنیت شهر در کانکس‎های نوروزی در محل کمپ شهید برزگری و ورودی شهر حاضر است.

سرهنگ کمالی، با تاکید به هماهنگی با ارگانهای امدادی شهرستان از جمله هلال احمر، اورژانس، آتش نشانی، راهداری و .... جهت اقدامات تعطیلات نوروزی، تصریح کرد: در اجرای طرح های نوروزی باید از پلیس های افتخاری نیز استفاده شود و در انجام کارها برنامه ریزی از قبل داشته باشیم و در هر زمینه ای که نیاز است ورود پیدا کنیم و انجام وظیفه کنیم.

انتهای پیام/

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد