Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

سردار فلاح زاده رزمنده مدافع حرم در جمع همشهریانش:


سردار فلاح زاده گفت : ملت ما باید هوشیار باشند که منافقین سلطنت‌طلب، گروه‌های داعشی، سعودی، آمریکا، اسرائیل دائماً می‌خواهند به مردم بقبولانند، مسئولین کارآمد نبوده و نمی‌توانند امور را اداره کنند، تا مردم را به نظام و انقلاب بی‌اعتماد کنند.

به گزارش سرو ابرکوه؛ شامگاه امشب هم‌زمان با ایام تعطیلی عید سعید فطر، سردار محمدرضا فلاح زاده رزمنده و جانباز مدافع حرم، در جمع مردم شهرستان خود در مسجد کوثر، ضمن بیان برخی دستاوردهای امام خمینی (ره) در حوزه‌های مختلف و چگونگی به ثمر رساندن انقلاب اسلامی، اظهار کرد : امام انواع اسلام‌های خرافی، انحرافی، وهابی، آمریکایی و... را کنار زد و با گفتمان مستضعفین، پابرهنگان، کاخ‌نشینان و کوخ‌نشینان، اسلام ناب محمدی (ص) را ایجاد کرد.

فلاح زاده، با اشاره به وجود سکان‌دارانی همچون امام راحل و رهبر فرزانه که از ویژگی خاص انقلاب اسلامی ایران نسبت به دیگر انقلاب‌های تاریخ جهان است، گفت : اسلام ناب همان اسلام کار و تلاش، کوشش، جهاد و شهادت است که بنیان‌گذار انقلاب اسلامی آن را از زیر آوارها بیرون کشید و مجدداً آن را احیا کرد.

وی، در بخشی از صحبت‌های خود با مقایسه شرایط کشور در زمان قبل و بعد از انقلاب تأکید کرد : باید تلاش کنیم جوانان و نوجوانان بیشتر در مساجد حاضر شوند، تا ائمه جماعات با بازگو کردن ویژگی‌های شخصیتی امام و اهمیت قیام وی، بیشتر آنها را با انقلاب آشنا کنند.

قبل انقلاب 22 دانشگاه و بعد از ا آن 2700 دانشگاه در سراسر کشور ایجاد شد
جانباز مدافع حرم افزود : نسل جوان امروز باید بدانند قبل از انقلاب تنها 3 درصد جمعیت کشور باسواد بودند و امروز 98 درصد، جمعیت 50 سال باسواد هستند، که لازمه این تحولات فعالیت‌های مفید و ایجاد زیرساخت‌های مختلف آموزشی است، که با انقلاب کردن امام راحل این زیرساخت‌ها به‌مرورزمان فراهم شد.

فلاح زاده یادآور شد : قبل از انقلاب فقط 22 دانشگاه داشتیم و امروز بیش از 2 هزار و 700 دانشگاه در سراسر کشور فعال است. مقالات کشور که در عرصه بین‌المللی جایگاهی نداشت، امروز رتبه 16 ارائه مقالات ASI را در جهان دارد.

وی تصریح کرد : همچنین ایران امروز رتبه 17 تولید علم، رتبه 16 ثبت اختراعات جهانی، مقام سوم سدسازی دنیا دارد و حتی در حوزه‌های مختلف دیگر نیز در عرصه بین‌الملل جایگاه ویژه‌ای به خود اختصاص داده است و حرف‌هایی برای گفتن دارد، که اکنون فرصت بیان آنها نیست.

رزمنده مدافع حرم، بابیان بسیاری از دستاوردهای انقلاب اسلامی عنوان کرد : اوایل انقلاب سال 61 پزشکان خارجی در نقاط مختلف کشورمان مردم را ویزیت می‌کردند و در همین ابرکوه فقط پزشکان هندی حضور داشتند. قبل از انقلاب تعداد 14 دکتر مغز و اعصاب در ایران مشغول بودند. در واقع قبل از انقلاب به ظرفیت‌های داخلی و ایرانی بها نمی‌دادند.

فلاح زاده بیان کرد : ولی در حال حاضر تنها در حوزه پیوند که زیرساخت علوم پزشکی است، پیوندهایی توسط پزشکان ایرانی و جوان انجام می‌شود که قابل‌مقایسه با عملکرد پزشکان خارجی است.

جمله «ما می‌توانیم» در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس به‌تمام‌معنا تحقق یافت
وی، با تأکید بر این نکته که توسعه و رونق دانش فنی و علمی و بارور شدن تجربه‌ها از هر چیزی مهم‌تر است، گفت : جمله «ما می‌توانیم» که نخستین بار از امام خمینی (ره) نقل شد، با پیروزی انقلاب و در دوران دفاع مقدس به‌تمام‌معنا تحقق یافت.

سردار مدافع حرم افزود : اکنون نیز باوجود مقام معظم رهبری ما می‌توانیم؛ چراکه امام (رهبر) و اُمت دو بازوی قوی اقتدار و پیشرفت هستند که در کنار هم و باهم کارساز خواهند بود. قبل از انقلاب در ادوار مختلف تاریخ، سرزمین ما دستخوش حوادث و جنگ‌های زیادی شد و بیگانگان توانستند بخش‌هایی از خاک ما را تصاحب کنند، زیرا مردم بودند ولی رهبر مدبر و مقتدر نداشتند.

وی، در بخش‌های آخر صحبت‌های خود به انواع دسیسه و ترفندهای دشمنان همچون ایجاد گروهک‌های تکفیری، داعشی، وهابیت و... برای براندازی نظام، انقلاب و شیعه اشاره کرد و گفت : دشمنان جمهوری اسلامی برای بدبین کردن مردم به نظام و انقلاب از هیچ نقشه‌ای فروگذار نبودند.

جدایی انداختن بین مردم و مسئولین برای بد جلوه دادن نظام، دسیسه دشمنان است
فلاح زاده، جدایی انداختن بین مردم و مسئولین را یکی از اهداف شوم دشمنان عنوان کرد و افزود : مسئولین نظام از بین مردم و از جنس مردم هستند. بر اساس برخی آمار می‌توان گفت از اول انقلاب تاکنون 10 هزار مسئول در استان یزد جابجا شده است، اگر با همین آمار مجموع 30 استان و وزارتخانه‌ها و زیرمجموعه‌هایشان را در نظر بگیریم، حدود 400 هزار مسئول در سطح کشور بر سرکار آمده‌اند.

وی خاطرنشان کرد : اگر درصد اندکی از این مسئولین وجدان کاری، ایمان ثابت و استواری نداشتند (دینشان را به دنیا فروختند) و در انجام وظایف خود کوتاهی و قصور کردند که اشتباه بعضی از آنها نیز نهادینه نشده است، پس نباید همه مسئولین را در یک ردیف قرار داد.

فلاح زاده در پایان گفت : لذا باید هوشیار باشیم که منافقین سلطنت‌طلب، گروهک‌های داعشی، سعودی، آمریکایی، اسرائیلی و همه دشمنان انقلاب می‌خواهند دائماً به ما و مردم بقبولانند که مسئولین کارآمد نیستند و نمی‌توانند امور را اداره کنند، تا مردم را به اصل نظام و انقلاب بی‌اعتماد کنند.

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد