Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

استاد حوزه و دانشگاه در سالروز ارتحال امام و شهدای ۱۵خرداد:


استاد حوزه و دانشگاه گفت: قیام ۱۵خرداد براساس احساسات نبود بلکه از سر اخلاص و پیروی از ولایت بود.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از پایگاه خبری ۱۵ دی؛ بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) و پنجاه و پنجمین سالگشت قیام خونین 15 خرداد سال 1342 عصر روز سه شنبه با حضور فرماندار ابرکوه ، جمعی از خانواده شهدا، مسئولان و اقشار مختلف مردم برگزار در مسجد کوثر این شهر برگزار شد.

محمد هادی فلاح ‌زاده با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره)، شهدای قیام ۱۵خرداد و مدافعان حرم افزود: همه رزمندگان اسلام که در دفاع از اسلام و انقلاب و اهل بیت (ع) به شهادت رسیدند از سر اخلاص حرکت کردند و در این راه به شهادت رسیدند.

وی بابیان اینکه قیام ۱۵خرداد یک نماد ارزشی است که باید آن حفظ کنیم ادامه داد: شهدای قیام ۱۵خرداد با تبعیت از مرجع تقلید توانست زمینه ساز پیروزی انقلاب اسلامی شوند.

این استاد حوزه و دانشگاه با گرامیداشت یاد خاطره امام خمینی (ره) تصریح کرد: این امر به خوبی نشان می‌دهد امام (ره) با بهره‌گیری از آموزه ‌های دینی برای تمامی جهان برنامه‌ای سازنده برای زندگی ارائه کرد و این برنامه محدود به مرزها و فرهنگ‌ های خاصی نبوده و عالم بشریت را در بر گرفت.

وی ادامه داد: امام خمینی (ره) از نهاد دین برخاست و برنامه‌ای برای بشر ارائه کرد، در شرایطی که دین‌داران توسط دشمنان در تنگنا بودند امام راحل از پایگاه فقه و فقاهت، ندای دین یاری سر دادند و راه روشن زندگی را برای بشر مشخص کردند.

استاد حوزه و دانشگاه بابیان اینکه دین، دیانت و دینداران در مهجوریت بودند و هروز دستگاه ضد دین در ایران و جهان برای فراموش شدن دین واهل بیت (ع) تلاش می کردند تصریح کرد: امام خمینی (ره) در نقش احیاگر ظاهر شد و دین را احیا کرد.

فلاح زاده بابیان اینکه امام (ره) تکیه اش به مردم بود تاکید کرد: امام در دشمن شناسی نفر اول بود و توانست با تکیه بر مردم جمهوری اسلامی را تاسیس کند.

وی با اشاره به اینکه شرایط ، شرایط حساسی است و آنچه باعث شده اسلام زنده بماند و آنچه باعث شده انقلاب اسلامی ایران حفظ شود، افزود: امام خمینی (ره) بعنوان یک انسجام بخش ، وحدت بخش و امنیت بخش بوده و خواهد بود.

فلاح زاده بابیان اینکه ، امروز جمهوری اسلامی ایران درسایه رهبرفرزانه انقلاب اسلامی یک کشور مقتدر جهان است خاطرنشان کرد: باید همه با وحدت کلمه که امام راحل (ره) تاکید داشتند وحدت و انسجام داشته باشیم .

این استاد حوزه و دانشگاه بابیان اینکه دشمن همیشه در فکر توطئه است و دشمن تلاش دارد مردم را از نظام ، انقلاب نا امید کند تصریح کرد: امروز افرادی اگر قوه مجریه را با پیامک ، پخش شبنامه و فضای مجازی به صورت تخریبی مطرح کنند واقعاگناه کرده اند.

این استاد حوزه ودانشگاه تاکید کرد: مسئولان هم باید به مردم توجه داشته باشند به مطالبات مردم توجه کنند.

وی با بیان اینکه دشمن بویژه عربستان ضد شعیه ، منافقین و سلطنت طلب ها باشعار های ساختار شکنانه تلاش دارند بین دو جریان اصول گرا و اصلاح طلب اختلاف بیندازد خاطرنشان کرد: برای نقش برآب شدن توطئه های دشمنان همگان باید از همه قوا ی نظام حمایت کنند.

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد