Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

امام‌جمعه ابرکوه در دیدار پاسداران مطرح کرد


امام‌جمعه ابرکوه گفت : تحریم و اقدامات فعلی آمریکا در مقابل سپاهی که 40 سال ایستادگی کرده و از آسیب‌های دشمنان در امان نبوده است، کارساز نخواهد بود.

به گزارش سرو ابرکوه؛ صبح امروز به مناسبت اعیاد شعبانیه و روز پاسدار، سبزپوشان ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه به همراه مهدی ابرقویی جانشین فرمانده با امام‌جمعه شهرستان در دفتر وی دیدار کردند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید ابراهیم حسینی ضمن تبریک روز پاسدار اظهار کرد : روز پاسدار روز تجلی شکوه ایمان و ایثار است که برگرفته از فیوضات میلاد امام حسین (ع) است.

امام‌جمعه ابرکوه ادامه داد : به همان اندازه که دشمنان اسلام و انقلاب نسبت به سپاه و اهدافش دشمنی می‌کنند، به همان اندازه همبستگی بین مردم و سپاه وجود دارد.

وی، با اشاره به فرموده امام صادق (ع) که خداوند دشمنان ما را از احمق‌ها قرار داده است، افزود : ترامپ احمق و همراهانش که مولد و حامی تروریست و گروهک و دولت‌های تروریستی هستند، همچون 22 بهمن که پاسخ تحریم‌های جدید 13 آبان را از مردم گرفتند، امروز نیز که در ایام ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، اقدام به تروریست خواندن سپاه کرده‌اند، پاسخ این حماقت را خواهند دید.

حسینی تصریح کرد : تحریم سپاه برای ملت ایران از این لحاظ که بخواهند به سپاه آسیب برسانند، اهمیتی ندارد چراکه در توان کسی نیست به امنیت کشور ما که توسط نیروهای نظامی و انتظامی تأمین می‌شود، خدشه وارد کند.

وی گفت : تحریم سپاه اولاً به ضرر خود آمریکا خواهد بود و ثانیاً اقدامات فعلی دشمنان برای سپاهی که 40 سال است از دست آنها آسیب‌دیده، ارزشی نداشته و بلکه سرعت رشد و گسترش بسیج را روزبه‌روز بالاتر برده است.

امام‌جمعه ابرکوه بیان کرد : سپاه نیز باید در حفظ اصول و مبانی انقلاب و نظام، بینش و بصیرت مردم را افزایش دهد، زیرا برخی بدخواهان در سایه مشکلات اقتصادی و فرهنگی، باعث کم‌رنگ شدن حقایق می‌شوند.

در پایان جلسه حجت‌الاسلام حسن سالاری مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه ابرکوه، ضمن بیان مطالبی در خصوص مسائل روز، از امام‌جمعه شهرستان تقدیر کرد.

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد