Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:


سردار جمیری گفت: انقلاب اسلامی ما همیشه بر پایه حضور مردم استوار بوده و همچنان نیز چنین خواهد بود. امروز نیز حضور مردان و زنان بسیجی ما که در واقع از بدنه همین مردم هستند پیام حمایت از انقلاب را به همراه دارد.

به گزارش سرو ابرکوه؛ سردار فتح الله جمیری صبح امروز در حاشیه همایش بزرگ بسیجیان محمد رسول الله 2 در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا گفت: بحمدالله امروز جمعیت بسیار پرشور عزیزان هم‌استانی ما متشکل از نیروهای بسیجی شهرستان یزد از اقشار مختلف اعم از دانشجویان، دانش‌آموزان، حقوق دانان، وکلا، کارمندان، کارگران و روحانیون در محل مسجد ملا اسماعیل حضور پیدا کرده اند.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به سازماندهی ۲۰ هزار بسیجی یزدی در قالب رزمایش عاشوراییان افزود: انقلاب اسلامی ما همیشه بر پایه حضور مردم استوار بوده و همچنان نیز چنین خواهد بود. امروز نیز حضور مردان و زنان بسیجی ما که در واقع از بدنه همین مردم هستند پیام حمایت از انقلاب را به همراه دارد.

وی تاکید کرد: انشالله بتوانیم در خدمت مردم باشیم و همچنان در راستای اهداف انقلاب گام برداریم.

گفتنی است مرحله نخست رزمایش بزرگ محمد رسول‌الله  شهریورماه با اعزام ۱۴۰ گروه جهادی در استان یزد آغاز و مرحله دوم این رزمایش در تاریخ ۱۵ و ۱۶ شهریورماه با حضور گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر بسیج برگزار شده بود. امروز نیز مرحله سوم رزمایش با عنوان رزمایش نمایش اقتدار بسیجیان سپاهیان محمد رسول‌الله 2 برگزار شد.
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد