Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد:


مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد گفت: در سه ماهه اول سال زمینه اشتغال 356 نفر افراد تحت پوشش کمیته امداد استان فراهم شد و به لطف خدا تعداد 144 طرح اشتغال نیز در سال 96 در ابرکوه ایجاد خواهد شد.

به گزارش سرو ابرکوه، صبح امروز جلسه شورای اداری کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان ابرکوه، با حضور محسن علیزاده مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد و تعدادی از معاونین این اداره، برگزار شد.

محسن علیزاده در حاشیه این جلسه در گفتگو با خبرنگار سرو ابرکوه، اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) ابرکوه، خصوصاً در حوزه اشتغال و مسکن، یکی از ادارات برجسته شهرستان های استان یزد است و جز سیاست های کلان امداد هم می باشد که ما تأکید زیادی روی آن داریم.

علیزاده با اشاره به اینکه کمیته امداد ابرکوه، عملکرد بسیار خوبی داشته و رو به رشد است، خاطر نشان کرد: در سال گذشته با اعتبار 261 میلیارد و 719 میلیون ریال، تعداد هزار و 818 طرح اشتغال برای افراد تحت پوشش کمیته امداد استان یزد، ایجاد شد.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد افزود: در سه ماهه اول سال جاری نیز زمینه اشتغال 356 نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد استان، با پرداخت تسهیلات 50 میلیارد ریالی، فراهم شد، که به لطف خدا تعداد 144 طرح اشتغال با اعتبار 26 میلیارد و 600 میلیون ریال نیز در سال 1396 در ابرکوه، ایجاد خواهد شد.

وی عنوان کرد: در دیدار با مسئولین شهرستان، باز هم موضوع اشتغال، مشکلات پروانه و زمین جهت احداث مسکن و همچنین مسائل و برنامه های اداره کمیته امداد بخش بهمن، چگونگی فعالیت ها و ارتقاء آن را مطرح و پیگیری خواهیم کرد.

علیزاده در پایان گفت: همچنین بازدیدی از مددجویان خواهیم داشت تا مسائل مادی و معنوی آنها را از نزدیک بررسی کنیم.

انتهای پیام/ ف
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.

شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد