Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

خطیب موقت جمعه بخش بهمن:


امام جمعه موقت بخش بهمن گفت: کم کاری برخی از مسئولین مانع رشد است و اتکاء به نسخه های کشورهای غربی و قبیله گرایی سیاسی، از آفت هایی است که دامنگیر مسئولین ما شده و تنها مردم از این مسئله ضرر می کنند.

به گزارش خبرنگار سرو ابرکوه از مهردشت، حجت الاسلام و المسلمین کاظم دشت آبادی خطیب موقت نماز جمعه بخش بهمن به لزوم حمایت از کالای ایرانی تاکید کرد و گفت: سخنان مقام معظم رهبری نقشه راه مسئولین و مردم است، اگر مسئولان بخواهند که مشکلات جامعه و سختی های مردم را از پیش رو بردارند باید به دستورالعمل های رهبری جامعه عمل بپوشانند که یکی از آن ها حمایت از کالا و تولید داخلی است و مسئولان باید بطور جد پیگیر باشند.
دشت آبادی ادامه داد: مردم رفتار مسئولین را می بینند و می دانند چه کسی از دستورالعمل ها پیروی و چه کسی به طور سمبلیک نگاه می کند. اگر بخواهیم اقتصاد کشور حل شود یکی از راه ها حمایت از کالا و تولید داخلی است.

مردم و مسئولان باید دوشادوش یکدیگر به شعار سال عمل کنند
وی تصریح کرد: اینطور نباشد که فقط همه چیز را برای مردم خواسته باشیم، مردم از کالای خارجی استفاده نکرده و از کالای ایرانی استفاده کنند اما مسئولان به دلیل داشتن سمت هایی مانند مدیر کل، وزیر، فرماندار یا استاندار هستند اجازه دارند ماشین خارجی برخوردار باشند.

خطیب موقت جمعه بخش بهمن بر تذکر مردم به مسئولین و لزوم شروع تحقق شعار سال، از مسئولان و خانواده های خود و استفاده از دستورالعمل مقام معظم رهبری به عنوان نقشه تاکید کرد.

حجت الاسلام دشت آبادی در ادامه به سخنان چند روز گذشته مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: در چهل سال انقلاب پیشرفت های بزرگی در کشور داشتیم، مردم سالاری و حق انتخابی که در کشور ما وجود دارد در هیچ کشوری پیدا نمی شود، ما ظرفیت هایی داریم که مسئولین باید به آن ها اهمیت داده و بکار گیرند.

وی با تاکید بر اینکه ظرفیت جوانان در کشورمهم است گفت: از جوانان پرانگیزه و با استعداد باید استفاده کرد و به آنها بها داد.

باید سود سرمایه های ملی بر سر سفره مردم بیاید/ کم کاری برخی از مسئولان مانع رشد کشور است
دشت آبادی افزود: باورنداشتن مسئولین به ظرفیت های موجود و بی اطلاعی برخی از مسئولین از ثروت ها و سرمایه های کشور، مانع رشد کشور است و باید سود سرمایه های ملی بر سر سفره مردم بیاید.

این مقام مسئول تاکید کرد: کم کاری برخی از مسئولین مانع رشد است و اتکاء به نسخه های کشورهای غربی و قبیله گرایی سیاسی، از آفت هایی است که دامنگیر مسئولین ما شده و تنها مردم از این مسئله ضرر می کنند.

خطیب موقت نماز جمعه بخش بهمن همچنین لزوم مبارزه با فساد را متذکر شد و از مسئولین خواست تا مبارزه با فساد و عدالت را از امام علی ع درس بگیرند.

سالروز شهادت امام موسی بن جعفر ع، روز فن آوری هسته ای و سالروز شهادت شهید صیاد شیرازی و برگزاری یادواره شهدای شهرستان ابرکوه، از دیگر مواردی بود که خطیب موقت نماز جمعه بخش بهمن به آنها اشاره نمود.

انتهای پیام / ح ح
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد