Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

جوکار در یادواره شهید الله دادی:


نماینده سابق مردم یزد در یادواره شهید الله دادی گفت: ایران کدخدائی آمریکا را در سطح منطقه نابود کرد.

به گزارش سروابرکوه به نقل از بهاباد نیوز، یادواره شهید محمد علی الله دادی و شهدای مدافع حرم با حضور جمعی از مسئولین و مردم در مسجد امام حسن عسکری (ع) بهاباد برگزارشد.

محمد صالح جوکار در این با شاره به اینکه شهدای ما نیازی به اینگونه یادواره ها و مراسم ها ندارند گفت: اگر ما برای شهداء مقام و منزلتی قائل هستیم به واسطه آنهاست که یاد آوری کنیم برای خود و نسل های آینده که الگوهای عرصه جهاد و شهادت را فراموش نکنند .

وی تاکید کرد :شهدا بر سر آرمان و اعتقاد خود محکم ایستادند و منتظر ماندند تا در جوار رحمت الهی قرار گرفتند. این حکم خداست که اگر این بستر برای جامعه و کشوری مهیا شد آبرو و عزت برای آن کشور به ارمغان خواهد آمد.

نماینده سابق مردم یزد شهدای مدافع حرم و شهید محمد علی الله دادی را افتخار نظام دانست و افزود: خداوند باب بی مانندی را در دفاع از اسلام و مسلمین و انقلاب اسلامی باز کرد و شهدا رفتند تا این عزت و افتخار برای نظام جمهوری اسلامی بماند.

وی در ادامه تصریح کرد: اگر شهدای بدر، احد نبودند نهضت اسلامی به ثمر نمی نشست، اگر شهدای کربلا نبودند حرکتی که پیامبر اکرم(ص) شروع کرده بودند ادامه پیدا نمی کرد و اگر شهدای انقلاب اسلامی نبودند این انقلاب به پیروزی نمی رسید. اگر شهدای هشت سال دفاع مقدس نبودند این انقلاب تداوم پیدا نمی کرد و امروز اگر ما شاهد این هستیم که در جای جای کشور پیکرهای مطهر شهدای مدافع حرم تشییع می شوند در راستای به ثمر رسیدن اهداف متعالی انقلاب اسلامی است.

جوکار تصریح کرد: اگر خون شهدا و گذشت و ایثار و فداکاری پداران و مادران شهدا نبود ما در هیچ عرصه ای حتی با دستان خالی در مقابل دشمنان و در مقابل تهدیدات ودر مقابل گردن کلفتان روزگار موفق نبودیم.

وی با بیان اینکه باید شهدا را سرمایه های نظام دانست گفت: دشمن به دنبال گرفتن این سرمایه ها است و دشمن می خواهد که ما بی تفاوت باشیم اما تاریخ انقلاب و کشور و استان  نشان داده تا زمانی که در مسیر اعتقادات هستیم ما ملتی سربلندیم.

جوکار با بیان اینکه یک روز صهیونیست‌ها شعار از نیل تا فرات می‌ داد ند، امروز دور خودشان دیوار می‌کشند، خاطر نشان کرد: این شعار نیل تا فرات رژیم صهیونیستی به کجا رسید این شعارها از ترس مقاومت اسلامی است.

مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی استان یزد به برجام و مذاکرات اشاره کرد و افزود: این برجامی که مرده بود و توخالی است و ترامپ دیوانه هر روز می گوید که من این برجام را امضا ء می کنم یا نمی کنم گفت : این یک بازی سیاسی برای ملت و مطبوعات ما شده است .

وی افزود: هرجا ما در طول انقلاب به توصیه ها و تاکیدات رهبری توجه داشتیم، به نتیجه رسیدیم و موفق شدیم؛ امروز اگر در زمینه موشکی حرف اول منطقه را می زنیم چون با نظارت و دستور رهبری این صنعت را پیش بردیم.

جوکار در بخش دیگری ازسخنان خود نقش تاثیر گذار و بی نظیر رهبر معظم انقلاب در پیشبرد نظام اسلامی و مقابله با تهدیدات را یاد آور شد و گفت:  امروز اگر نظام جمهوری اسلامی ایران در دنیا می درخشد و در همه معادلات تاثیر گذار است به خاطر رهبری های مدبرانه و عالمانه رهبر معظم انقلاب است.

وی به سخن تاریخی امام راحل که فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و مورد اعتماد نیست افزود:  این سخنی که امام در مورد آمریکا فرمودند راهبردی بود نه تاکتیکی در طول این مدت 40 سال تهدیدها و توطئه هائی که آمریکا علیه ما انجام داد همه اش با شکست مواجه شد و هیچ غلطی هم نتوانست بکند.

نماینده سابق مردم یزد به پیروزی جبهه مقاومت در سوریه و خروج گروهک تروریستی داعش از این کشور اشاره کرد و افزود: پیروزی که در سوریه بدست آمد به نام جهان اسلام ثبت شد زیرا در این جنگ ریشه داعش وحکومتش کنده شد و از بین رفت.

جوکار با اشاره به اینکه دشمنان می گفتند باید با کدخدا معامله کنیم و هرچه کدخدا می گوید حرف گوش کنیم گفت: ما کدخدائی آمریکا را در سطح منطقه از بین بردیم و اینها همان دشمنانی هستند که می گویند با کدخدا معامله کنیم که شکست خوردند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد