Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

فعال دانشجویی:


خدادادی تصریح کرد: مشاهده می‌کنیم مافیاها و دستهای پشت پرده ای با تفکری که شهید آوینی را مورد هجمه قرار می‌داد امروز ادامه دهندگان راه شهیدان آوینی،جوانان مومن و انقلابی در عرصه هنر و سینما را مورد تهاجم قرار می‌دهد.

به گزارش سروابرکوه، مسئول فرهنگی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد در مصاحبه با یزدرسا، گفت: رهبر معظم انقلاب می فرمایند: " پیام انقلاب یک پیام جهانی است و مرزها را در نوردیده است" و این پیام باید به دنیا صادر شود یکی از ابزارهای مخابره این پیام هنر سینما است. طبیعتاً سینما وصدا و سیما باید در خدمت انقلاب و ارزش‌های اسلامی قرار گیرد تا بتوان این پیام را به گوش مردم دنیا رساند. فلسفه وجودی جشنواره فیلم فجر هم انتقال این پیام به گوش مردم جهان است.

علی خدادادی افزود: اما مشاهده می‌کنیم مافیاها و دست های پشت پرده ای  با تفکری که شهید آوینی را مورد هجمه قرار می داد امروز ادامه  دهندگان راه شهیدان آوینی،جوانان مومن و انقلابی در عرصه هنر و سینما را مورد تهاجم قرار می‌دهد و فضایی را در سینما پیاده می‌کنند که آن را به کلی از مسیر و هدف اصلی اش منحرف می‌کند.

وی ادامه داد: چرا باید جوی برسینما و عرصه هنر و فیلم سازی حاکم باشد که کمتر کسی یا بهتر بگویم هیچ کس جرات این را نداشته باشد که فیلمی در مورد دفاع مقدس،انقلاب،ارزش‌های انقلاب و مقاومت بسازد یا در آن ایفای نقش کند و یا اگر هم فیلمی در این مورد ساخته شود آن فیلم و عواملش و یا بازیگری که در آن فیلم بازی می کند مورد تهاجم موجی از توهین ها،سرزنش و تخریب از همه طرف واقع می‌شود و آن بازیگر را بایکوت می‌کنند.

خدادادی عنون کرد: مسئله ما فقط حمایت از امثال فیلم به وقت شام و کارگردان آن  نیست مسئله ما مبارزه با تفکر مخالف با اهداف و آرمان های انقلاب است، مسئله ما مبارزه با تفکری است که از فیلم هایی که به تخریب این نظام می‌پردازند حمایت و به فیلم هایی که در آن به ارزش های انقلاب،ظلم به مسلمانان و... پرداخته می‌شود را تخریب می‌کند مسئله ما مبارزه با تفکری است که مظلومیت و قتل‌عام مردم سوریه و عراق را کمدی می‌دانند باید این جو حاکم بر سینما شکسته شود و به حول و قوه الهی و با کمک سربازان و جوانان انقلابی در حوزه هنر و سینما و امثال حاتمی کیا محقق خواهد شد.

وی گفت: رسالت صدا و سیما یاری کردن انقلاب در راه رسیدن به اهداف و آرمان هایش می با شد و به فرموده بنیانگذار انقلاب اسلامی صدا و سیما یک دستگاه تربیتی است. مطالبه ما جوانان دانشجوی انقلابی  در راستای جامه  عمل پوشیدن به این بیان امام،از رسانه ملی است که راه را برای به نمایش درآمدن برنامه ها،فیلم ها و مستند های این قشر از جوانان باز کند و به آنها فضای عمل بیشتری داده شود. البته این دلیل بر نقد نکردن نمی باشد ولی باید نقد منصفانه و دو طرفه باشد و باید با کسانی که از صدا و سیما برای دفاع شخصی و تخریب حریف استفاده می کنند که نمونه آن را در قضیه فیلم به وقت شام دیدیم برخورد قاطع شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد