Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

سردار نقدی در رزمایش 15 هزار نفری بسیجیان استان یزد:


رئیس بسیج مستضعفین در رزمایش 15 هزار نفری «الی بیت المقدس» استان یزد گفت: دشمنان خارجی بدانند اگر فتنه جدیدی برپا کنند ملت عظیم ما چنان تودهنی محکمی به آن ها می زند که از جا بلند نشوند.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از یزد رسا، صبح امروز دومین مرحله از رزمایش ۱۵ هزار نفری "الی بیت المقدس" در منطقه عملیاتی شهید رشیدی آغاز شد.

در این مراسم بسیجیان استان یزد در قالب گردان های عاشورا و الزهراء توان نظامی خودر را به نمایش گذاشتند.

سردار نقدی به همراه فرماندار سپاه الغدیر یزد، استاندار یزد و نماینده ولی فقیه پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا و سان دیدن وارد جایگاه شدند.

سردار نقدی در ادامه این مراسم به نقش مردم دارالعباده یزد در دوران پیروزی انقلاب و بویژه در ۸سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: عشق مذهبی و اعتقاد به خدا و ولایت در این استان بی نظیر است.

وی بسیجیان استان یزد را میراث دار شهدایی همچون آقا بابایی، عاصی زاده دانست و افزود: امروز شما بسیجیان باید راه آن ها را با همان عظمت و شکوه ادامه دهید.

خودنمایی خصومت دشمنان در المپیک

سردار نقدی افزود: ملت ایران یک ملت صلح طلب است و آمریکا هیچگاه دشمنی خود را با ملت ایران قطع نکرده و این خصومت امروز در عرصه های ورزشی هم نمود پیدا کرده است که حذف کشتی از المپیک و حذف شبکه های تلویزیونی از ماهواره های مختلف از این نمونه است.

رئیس بسیج مستضعفین افزود: امروز دشمنی غرب به سرکردگی آمریکا در عرصه های سیاسی و اقتصادی و رسانه ای علیه ملت ایران بی سابقه است به نحوی که هر روز یک شبکه ماهواره ای علیه ملت ایران گشوده شده تا توطئه هایی را برای براندازی نظام برنامه ریزی کنند.

ملت ایران فریب قرآن های بالای نیزه را نمی خورد

وی همچنین گریزی به طرح مذاکره ایران و آمریکا زد و اظهار داشت: ملت ایران فریب قرآن های بالای نیزه و شعارهای صلح طلبانه ی آمریکا را نمی خورد.

نقدی به نقش تأثیرگذار بسیجیان در مواجهه با حوادث غیر مترقبه اشاره کرد و گفت: در این رزمایش انجام عملیات امداد و نجات نشان دهنده آمادگی بسیجیان در مقابل هر حادثه ای است که ما نمونه این آمادگی را در زلزه ی خراسان جنوبی و آذربایجان غربی به خوبی مشاهده کردیم.

سردار نقدی تأکید کرد: دشمنان از دردهایی که ملت ایران طی ۳۴ سال پس از انقلاب کشیده، عبرت بگیرند و به توطئه های خود را پایان دهد و دشمنان بدانند اگر بدنبال توطئه جدیدی باشند ما تمام قد در مقابل آن ها ایستاده ایم.

برپایی فتنه جدید نابودی استکبار را در پی خواهد داشت

وی تصریح کرد: دشمنان خارجی بدانند اگر فتنه جدیدی برپا کنند ملت عظیم ما چنان تودهنی محکمی به آن ها می زند که از جا بلند نشوند.

نقدی خاطر نشان کرد: این رزمایش نشان از این موضوع است که دفاع محدود به مرزها نمی شود و حتی در مرکز کشور نیز این ملت آماده دفاع همه جانبه از کشور هستند و برای مبارزه با تهاجم فرهنگی و اقتصادی و توطئه های دشمن آمادگی خود را به نمایش می گذارند.

رئیس بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه بسیجیان همواره بصیرت را در خدمت شمشیر و شمشیر را در خدمت بصیرت می دانند افزود: پیام این رزمایش ایستادگی همه جانبه ی مردم در مقابل تهدید ها و فشارها و آمادگی این ملت برای جان فشانی در راه این میراث گرانقدر است.

سردار فتوحی: بسیجیان استان یزد همانند عمار و یاسر آماده جانفشانی در راه ولایت هستند

در ابتدای این مراسم نیز سردار فتوحی فرماندار سپاه الغدیر یزد ضمن خیر مقدم به سردار نقدی با اشاره به اینکه همانطور که عمار و یاسر در صف اول جبهه و جهاد حضور داشتند افزود: بسیجیان استان یزد نیز همانند عمار و یاسر گوش به فرمان ولایت، آماده جان فشانی در راه امام و شهدا هستند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گفتگو گفتگو

شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد