Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

مسئول کانون تبلیغاتی «هنرنما» ابرکوه خبر داد


مسئول کانون تبلیغاتی هنرنما ابرکوه گفت: جشن بزرگ انقلاب با حضور بازیگران سینما کشور با حمایت دستگاه های اجرایی در ابرکوه برگزار می شود.

به گزارش سرو ابرکوه، همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر و چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، جشن بزرگ انقلاب در شهرستان ابرکوه برگزار خواهد شد.

این جشن به همت هنرمندان کانون تبلیغاتی «هنرنما» و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابرکوه، به علت همزمانی دهه فجر با ایام فاطمیه (س)، چهارشنبه 4 بهمن ماه سال جاری در محل سالن دانشکده فنی حرفه ای شریف شهرستان، رأس ساعت 18 برگزار می شود.

احسان باغبان مسئول کانون تبلیغاتی هنرنما ابرکوه و مدیر تولید جشن بزرگ انقلاب، در گفتگو با خبرنگار سرو ابرکوه، اظهار کرد: این جشن با هدف بالابردن روحیه همبستگی و ایجاد شادی و نشاط بین مردم خونگرم و انقلابی ابرکوه، به مناسبت بزرگداشت پیروزی انقلاب برگزار می شود.

باغبان افزود: عباس عارفی مدیر برنامه، امیرحسین صالح خواه مدیر فنی و هماهنگی، سید محمد حسینی تهیه کننده، جواد عادل مدیر ناظر و تعداد دیگری از فعالان و هنرمندان شهرستانی در حوزه های مختلف، جهت هر چه بهتر برگزار شدن این جشن، با مجموعه همکاری دارند.

وی بیان کرد: این مجموعه 50 نفری که در نظر دارد برنامه ای شاد و به یادماندنی برای همشهریان اجرا کند، با حمایت فرمانداری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره برق، شهرداری و شورای شهر، نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی و ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه، انجام می شود.

مسئول کانون تبلیغاتی هنرنما ابرکوه خاطر نشان کرد: اجرای گروه موسیقی رییل بند شهرستان، بازیگران سینما و تلویزیون بهنوش بختیاری و آرش نوذری، کمدین رسول خاموشان، مجریان سمیرا عطاپور و مسیح دهقان، از برنامه های این جشن است.

باغبان ضمن بیان اینکه برخی دستگاه های اجرایی شهرستان نیز همکاری هایی دارند، گفت: ظرفیت سالن دانشکده فنی شریف حدود 3 هزار نفر می باشد و علاقه مندان می توانند جهت حضور در این جشن بلیط های آن را از کتاب فروشی و لوازم التحریر پاپیروس، دفتر نمایندگی بیمه معلم و خدمات کامپیوتری عصر دانش تهیه کنند.

وی در پایان تصریح کرد: هزینه بلیط های جشن بزرگ انقلاب برای هر نفر، مبلغ 15 هزار تومان می باشد.

انتهای پیام/ ف
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد