Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

برای اولین بار در ابرکوه صورت گرفت


شب گذشته نخستین همایش بزرگ معرفی صنعت اسب اصیل ابرکوه همراه با نمایش زیباترین اسب های شهرستان، در استادیوم شهید پوراکبری برگزار شد.

ابراهیم پور مسئول اجرایی اولین همایش معرفی صنعت اسب ابرکوه، در گفتگو با خبرنگار سرو ابرکوه، اظهار کرد : این مراسم برای اولین بار در شهرستان با حضور 32 رأس اسب از نژادهای مختلف به صورت همایش و در قالب برنامه ای شاد و با نشاط برگزار شد.

ابراهیم پور گفت : هدف اصلی از برگزاری این همایش این بود، که ضمن معرفی این صنعت و آشنایی بیشتر مردم با آن، نشان دهد که پرورش اسب نه تنها هزینه بر نیست بلکه در صورتی که به صورت حرفه ای، صنعتی و کارشناسانه انجام شود، مسیری برای ایجاد اشتغال و درآمدزایی است.

مسئول اجرایی این همایش، شناسایی و معرفی بخش خصوصی و تولیدات آنها و افرادی را که در حوزه های مختلف تولید، پرورش و توسعه صنعت اسب فعالیت می کنند، از دیگر اهداف این همایش عنوان کرد.

وی، در پایان خاطر نشان کرد : جهت برگزاری نخستین همایش صنعت معرفی اسب در ابرکوه، به همان اندازه که از حمایت های مالی مالکین، پرورش دهندگان و علاقه مندان این صنعت بهره بردیم، به همان میزان از حمایت های مسئولین ذی ربط در این حوزه محروم ماندیم.

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد