نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بزرگترین امتیاز انقلاب اسلامی، وجود رهبری بصیر، فهیم و دور اندیش است


به گزارش سرو ابرکوه  امام جمعه ابرکوه در دیدار با اصناف، بازاریان و مسئولین ضمن تبریک ایام الله و دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی گفت : با ابتدائی ترین نگاه به انقلاب اسلامی میتوانیدجایگاه ریشه دار آن را در قلوب همگان بیابید.

زیرا تمام اقشار مردم در حدوث پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی ، نقش آفرین و سهیم بوده اند.

یعنی زن - مرد - روستائی – شهری – باسواد و بی سواد – روحانی – دانشگاهی – پزشک – معلم – دانش آموز –صغیر و کبیر – اصناف – بازاریان – همه وهمه برای این انقلاب شهید داد ، و جایگاهی دارند که آن را هدیه الهی برای خود می دانند – لذا اجازه نمی دهند که انقلاب بدست نااهلان و نامحرمان بیفتد. این مسئولین هستند که باید با افتخار و خدمتگذاری به این ملت صبور و هدفدار در تقویت جایگاه آرمانی مردم بکوشند و اجازه ندهند بار گرانی و فشار کمرشکن مشکلات اقتصادی بیش از این بر بار محنتشان بیفزاید- ما با داشتن مدیرانی دلسوز – متعهد و پرتلاش و خستگی ناپذیر خدای منان را شاکریمو نمیتوانیم تحریمهای بدخواهان را در برابر اراده ملی و مقاومت و بردباری ملت ، به صورت اصولی کارآمد بدانیم بلکه ناکارآمدی تیم اقتصادی دولت از گذشته تاکنون مشکل زا بوده است.

وی افزود سال 91، سال جنگ تمام عیار اقتصادی دشمن بود و امیدواریم به لطف خدا ، و اعمال اقتصاد مقاومتی ملت و حضور یکپارچه آنان در راهپیمایی عظیم 22 بهمن ، دشمن را ناکام و وادار به تسلیم در مقابل اراده ملت و رهبری نماید و سال 92 سال پیروزی از این پیچ پر التهاب اقتصادی باشد.

نماد وجهه مردمی جشنهای دهه مبارک فجر به حضور پررنگ اصناف و بازاریان و جلوه بخشیدن به نشاط شهری در کوچه و خیابان است که با آذین بندی ها صورت خواهد گرفت.

آنچه که شما و همه ملت را بر ان توصیه میکنم – حضور آگاهانه و مشتاقانه و قدرتمندانه شما در راهپیمایی 22 بهمن ، حرف آخر خود را دوست و دشمن خواهد زد و سرانجام دوستان را امیدوار و دشمنان را در توطئه و کینه ورزی های یکساله شان ناکام و سرافکنده خواهد کرد.

بزرگترین امتیاز انقلاب اسلامی که به موجب آن نظام و انقلاب اسلامی صدها خطر انحراف و سقوط و فروپاشی و نابودی را از سرگذرانده ، وجود رهبری بصیر – فهیم – حکیم – ذکی – مدیر و مدبّر و دور اندیش است که خدا به لطف و عنایتش به ما ارزانی داشته و در ویژگیهای امام گونه اش در بستر استمرار بخشی به خروش و قهر ستم سوزانه انقلاب اسلامی ، جهانیان را انگشت به دهان ، به حیرت وا داشته است.