Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

جانشین مرکز راهبردی سپاه الغدیر یزد:


جانشین مرکز راهبردی سپاه الغدیر استان گفت: کشور ایران کشوری بود که به نوکری آمریکایی ها افتخار می کرد، اما امروز این غرب و آمریکاست که در مقابل عزت ایران زانو زده است این عزت به برکت انقلاب اسلامی است.

به گزارش سرو ابرکوه مجمع بسیج شهرستان ابرکوه با حضور کارگروه ها و اعضا برگزار شد؛ عباس حمیدی زاده رئیس کارگروه اقتصادی این مجمع ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، به عملکردهای این کارگروه پرداخت و گفت: ایجاد قطب صنایع تبدیلی در منطقه فراغه، بومی سازی دستگاه های مربوطه پیشنهاد راه اندازی آزمایشگاه خاک با همکاری جهاد و پیام نور از مهمترین موارد عملکرد این کارگروه در شهرستان بود.

وی پرداخت نهصد میلیون وام اقتصاد مقاومتی در هفتاد پرونده با همکاری جهاد کشاورزی، پیشنهاد در خصوص ایستگاه تحقیقاتی در خصوص یکی از محصولات کشاورزی را از دیگر برنامه های اجرایی این کارگروه عنوان کرد.

مهدی کیانی مقدم جانشین مرکز راهبردی سپاه الغدیر استان در ادامه این مراسم گفت: کشور ایران کشوری بود که به نوکری آمریکایی ها افتخار می کرد و داغ ننگین کاپیتولاسیون را بر پیشانی داشت اما امروز این غرب و آمریکاست که در مقابل عزت ایران زانو زده است این عزت به برکت انقلاب اسلامی است.

وی به دستاوردهای علمی انقلاب اشاره کرد و گفت: ایران، دومین کشور دارای مجوز سازنده پروتز، طراح و سازنده ربات هوشیار دستیار حراج، هفتمین قدرت جهان در سال 2017، تنها کشور تولید کننده ایمپلنت و دومین کشور درمان تالاسمی با شیوه پیوند مغز و استخوان است.

کیانی مقدم وظیفه سپاه را دفاع از مرزهای انقلاب و دستاوردهای آن بیان کرده و افزود: دشمنی دشمنان صرفا در مسائل نظامی نیست و پس از 38 سال کشور ما، انواع دشمنی را تجربه کرده است، جنگ نظامی، تحریم های ظالمانه که نوعی جنگ اقتصادی است، در بعد مسائل فرهنگی و... بنابراین وقتی دشمن در تمامی عرصه ها قدم گذاشته اند وظیفه سپاه حضور در تمامی عرصه هاست.

حجت الاسلام حسینی امام جمعه ابرکوه نیز در ادامه اظهار کرد: امروز اردوگاه استکبار منزوی و منفور شده است و این از برکات انقلاب است، انقلابی به اندازه 100 سال اقتدار و عزت به ما بخشیده است و هر چه از عمر می گذرد زوایای این انقلاب روشن تر می شود.

انتهای پیام / ک
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد