Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

محسن رضایی:


محسن رضایی در کنفرانس مطبوعاتی گفت: سیستم مدیریتی کشور براساس غارت منابع توسط انگلیسی ها ایجاد شده است. استان ها باید با نخبگان خود اداره شوند.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از بوتیا، محسن رضایی در کنفرانس مطبوعاتی گفت: سیستم مدیریتی کشور براساس غارت منابع توسط انگلیسی ها ایجاد شده است. استان ها باید با نخبگان خود اداره شوند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سوالی درباره کناره گیری درصورت کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی گفت:به هیچ عنوان به نفع هاشمی کنار نمی روم.به اندازه کافی به دوستان وقت داده ام.

محسن رضایی ادامه داد: وضعیت موجود ناشی از عملکرد تمامی دولت های گذشته است.

وی با بیان این که من پس از مشورت با رهبری سفرهای استانی خود را شروع کردم افزود: از همه کسانی که می خواهند وارد صحنه انتخابات شوند می خواهم زودتر آمادگی خود را اعلام کنند تا مردم بتوانند با آنها اشنا شوند.

محسن رضایی در اعتراض یکی از خبرنگاران در استفاده از کلمه حادثه ۸۸ برای فتنه گفت: اتفاقات سال ۸۸ فتنه بود ولی از یک حادثه شروع شد و دشمن هم از این فرصت استفاده کرد.

وی با بیان این که هیچ کدام از دولت ها برنامه جدی برای یارانه ها نداشته اند تشریح کرد: در طرح یارانه سبز در یارانه ای که به کشاورزی پرداخته می شود ۵۰% کمک بلاعوض و ۵۰% با وام بهره کم است.

وی تشریح کرد: هدف از این کار مکانیزه کردن کشاورزی، ایجاد صنایع تبدیلی و بیمه کشاورزان است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد