Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

امام‌جمعه بخش بهمن:


امام‌جمعه بخش بهمن گفت: اینکه دشمنان تاکنون در ایجاد جنگ اقتصادی موفق نشده‌اند به خاطر بیداری مردم بوده است.

به گزارش سرو ابرکوه؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا علیزاده امام‌جمعه بخش بهمن در خطبه‌ها به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس‌جمهور و هیئت دولت پرداخت و گفت: جنگ اقتصادی علیه کشور ما از اول انقلاب شروع‌شده و تا امروز ادامه دارد.

ایجاد نارضایتی عمومی هدف جنگ اقتصادی/بیداری مردم در جنگ اقتصادی دشمنان را ناامید کرده است
حجت‌الاسلام علیزاده هدف دشمنان از ایجاد جنگ اقتصادی را شکل‌گیری نارضایتی‌ عمومی در کشور دانست و گفت: می‌خواهند به‌گونه‌ای به مردم القا کنند که نظام حاکمیتی ایران ناکارآمد و بی‌کفایت است.

وی با تأکید بر اینکه دشمنان تاکنون در ایجاد جنگ اقتصادی به دلیل بیداری مردم موفق نشده‌اند، بیان کرد: مسئولین نباید دست روی دست بگذارند و منتظر عوض شدن رهبران و رئیس‌جمهورهای دیگر کشورها یا مذاکره و گفتگو بمانند؛ بلکه راهکار مقابل و پیروزی ایران در این جنگ روشن است.

این مقام مسئول افزود: حمایت از تولید داخلی، رهایی کشور از وابستگی به درآمد نفتی، توجه ویژه به بخش‌های پیشران اقتصادی باهدف تأمین عدالت اجتماعی و ریشه‌کن کردن فقر از مهم‌ترین راهکارهای مقابله با جنگ اقتصادی است.

جنگ فرهنگی ریشه انقلاب را خشک می‌کند/بی‌توجهی دولت و موازی‌کاری‌ها، ولنگاری فرهنگی را ایجاد کرده است
علیزاده به جنگ فرهنگی دشمنان نیز اشاره داشت و گفت: جنگ اقتصادی و جنگ نظامی شاخ و برگ درخت انقلاب را هدف قرار می‌دهد اما جنگ فرهنگی ریشه درخت انقلاب را هدف می‌گیرد.

حجت‌الاسلام علیزاده به اعتراف دشمنان به ایجاد جنگ فرهنگی در کشور تأکید کرد و افزود: یکی از ابزارهای دشمنان در جنگ فرهنگی بهره‌برداری از فضای مجازی است که اگر مراقبت نکنیم بنیان خانواده را نابود می‌سازد.

خطیب جمعه بخش بهمن بی‌توجهی دولتمردان و موازی کاری دلسوزان نظام در مسائل فرهنگی را دو عامل مهم در ولنگاری فرهنگی عنوان کرد و گفت: دشمن همه امکانات فرهنگی و هنری خود را برای ضربه زدن به‌نظام اسلامی به کار گرفته است و نمونه آن مسئله بی‌حجابی است.

وی ادامه داد: حجاب یک حکم شرعی و یک مسئله قانونی است از دیدگاه اسلام حجاب واجب است اگر کسی بگوید من اسلام را قبول ندارم قانون که باید قبول داشته باشد این در کشور ما یک قانون است.

علیزاده در بخش دیگر از سخنان خود کاهش معنویت را یکی از اصلی‌ترین عوامل تزلزل بنیان خانواده بیان کرد و گفت: خانواده‌ها باید به نماز، کسب روزی حلال، مسجد و موعظه و تلاوت قرآن توجه کنند تا پایه خانواده محکم‌تر شود.

انتهای پیام/ک
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد