Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

در آستانه سال جدید انجام شد


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه، از تأمین و توزیع جهیزیه و لوازم ضروری خانگی، بین خانواده های نوعروسان در سال 97 خبر داد.

علی فاتحی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه، در حاشیه تحویل جهیزیه های نوعروسان، در گفتگو با خبرنگار سرو ابرکوه اظهار کرد : یکی از سیاست های بسیج آبادانی، محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری است که در این راستا همچون سال گذشته فعالیت هایی در زمینه های مختلف انجام داده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه خاطر نشان کرد : یکی از این اقدامات تأمین و توزیع جهیزیه بین نوعروسان و نودامادانی است که به علت عدم توانایی مالی، شروع زندگی مشترک‌شان به تأخیر افتاده است.

فاتحی، ضمن اشاره به جهیزیه هایی که طی سال جاری به خانواده های نوعروسان تحویل شده است، گفت : هم اکنون نیز در قالب طرح خدمات‌رسانی به محرومین به مناسبت فرارسیدن عید نوروز، 5 سری جهیزیه در قالب لوازم خانگی ضروری و اولیه زندگی، به ارزش 900 میلیون ریال در حال تحویل به متقاضیان است.

وی، توزیع بسته های لوازم التحریر به ارزش 7 میلیون ریال، سبدهای البسه به قیمت تقریبی 10 میلیون ریال، بسته های معیشتی به ارزش 7 میلیون ریال، راه‌اندازی سه مجموعه ورزشی روستایی با همکاری مردم و دهیاری ها، تعمیر و مرمت یازده واحد مسکونی نیازمندان و محرومین، را از دیگر اقدامات ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه در سال 97 عنوان کرد.

فاتحی در پایان افزود : در سال جاری فعالیت‌های چشمگیری نسبت به سال گذشته در حوزه محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری انجام شد، که امیدواریم این نهضت در سال‌های بعدی گسترده‌تر ادامه یابد.

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد