Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

با حضور رئیس سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش استان یزد؛


در بیست و یکمین سالگرد جشنواره تقدیر و تشکر از خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار، از خیرین مدرسه ساز اسفندآباد شهرستان ابرکوه تجلیل شد.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، با حضور حسینعلی ملانوری رئیس سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش استان، هیات همراه و مسئولین شهرستان ابرکوه، بیست و یکمین سالگرد جشنواره تقدیر و تشکر از خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار در آموزشگاه فاطمه الزهرا(س) اسفندآباد برگزار شد.

رئیس سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش استان در این مراسم به نمایندگی از مدیر کل آموزش و پرورش استان که حامل ابلاغ  پیام ایشام بود از خیرین و مسئولان شهرستان ابرکوه تقدیر و تشکر کرد و گفت : در کنار مردم بودن و ماندن جز عشق و محبت نیست.

حسینعلی ملانوری افزود : به مسئولان استان و شهرستان ابرکوه به خاطر پرورش این چنین افراد خیّر وعاشق تبریک می گویم که باعث شده تا ابرکوه نامی ماندگار در فرهنگ و تاریخ کشور داشته باشد که انشاء ا... بتوانیم قدردان خدمات این عزیزان باشیم.

وی اظهار داشت : جشنواره بیست و یکمین سالگرد تقدیر و تشکر از خیرین مدرسه ساز همزمان در 200 آموزشگاه های سراسر ایران در حال برگزاری است.

ملانوری خطاب به دانش آموزان گفت : حضور  در مدرسه خیری و درس خواندن در این مدرسه یک افتخار و امتیاز است جایی که در و دیوار آن با محبت و مهربانی ساخته شده است و با چه اوصاف و ویژگی هایی اینجا را بنا نهاده است و توام با سرمشق گرفتن از بزرگان باشد و همت و نگاه و درس خواندن و تلاش شما متفاوت تر خواهد بود و این قول را می دهم که شما آینده ساز این کشور باشید.

مدیر آموزش و پرورش ابرکوه نیز گفت : از 107 آموزشگاه شهرستان ابرکوه ، 24 واحد خیّری هستند که این جشنواره همزمان در این روز در این مدارس برگزار می شود.

کریمی همچنین افزود : 25 درصد فضای آموزشگاه های شهرستان خیّری می باشد. 

در پایان این مراسم از حاج قدمعلی شمس، حاج سیداحمد میرغفاری، حاج حسین سربازی و احمد سربازی خیرین این روستا با اهداء گل و لوح سپاس، تجلیل شد.

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد