Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

مدیرکل نوسازی مدارس استان خبر داد


مدیرکل نوسازی مدارس استان از تخصیص دومیلیارد تومان اعتبار برای اتمام پروژهای نیمه تمام این شهرستان خبر داد.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان یزد، عباسعلی دانافر و مدیر کل آموزش و پرورش و عارفی نوسازی مدارس در سفری یک روزه به شهرستان ابرکوه از پروژهای در حال احداث اداره کل نوسازی مدارس بازدید و در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه شرکت کردند.

در بدو ورود به شهرستان ابرکوه با حضور در منزل جانباز مدافع حرم و شهیدان آدمی با خانواده این شهیدان و ایثارگران دیدار کردند.

مدیرکل نوسازی مدارس استان ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا، دیدار با این خانواده‌های معزز را توفیقی برای مسئولان دانست و گفت: همه ما مدیون و مرهون ایثارگری شهدا درطول دوران انقلاب هستیم و افتخارات امروز ما در عرصه‌های مختلف مرهون خون پاک این عزیزان است.

عارفی خدمتگزاری به خانواده‌های شهدا و ایثارگران را وظیفه مهم مسئولان خواند و گفت: خدمت به خانواده‌های ایثارگران و شهدا فرصت ارزشمندی است که باید مدیران و مسئولان آن را قدر بدانند و از آن غفلت نکنند و در راستای خدمت به این قشر گام‌های استوار بردارند.

سپس مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس از پروژهای نیمه تمامی که در سال های گذشته به دلیل کمبود اعتبارات متوقف شده بود و در سال جاری با جذب اعتبار مورد نیاز اتمام آن ها و گرفتن موافقتنامه ها در دستور کار قرار گرفته و اکنون در حال ساخت و پیشرفت است، بازدید کردند.

مدارس خشنود، ملاصدرا و اردوگاه ولایت شهرستان ابرکوه و خانه فرهنگیان ابرکوه با 95 درصد پیشرفت از جمله این پروژها است.

در پایان مدیران کل موزش و پرورش و نوسازی مدارس در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه شرکت کردند.

در این جلسه عارفی مدیرکل نوسازی مدارس استان از تخصیص دومیلیارد تومان اعتبار برای اتمام پروژهای نیمه تمام این شهرستان خبر داد.

دکتر عارفی در ادامه بیان داشت: در سال در جاری در حدود 6 هزار و 250 مربع ایزوگام و 6 هزار و 200 متر مربع آسفالت مدارس فرسوده ابرکوه، بهسازی و مرمت شده است.

مدیر کل نوسازی مدارس استان ادامه داد: تا کنون سه هزار و 223 رادیاتور فرسوده مدارس شهرستان ابرکوه تعویض شده و سه مدرسه هم برای استاندارد سازی سیستم گرمایشی در دستور کار قرار گرفته است.

انتهای پیام / ک
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد