Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

خطیب جمعه بخش بهمن:


امام‌جمعه بخش بهمن گفت: باید مسئولان گلایه‌های جوانان را بشنوند، به آنان پاسخی قانع‌کننده بدهند و عدالت را اجرا کنند.

به گزارش سرو ابرکوه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا علیزاده امام‌جمعه بخش بهمن در خطبه‌های امروز نماز جمعه مهردشت اظهار کرد: توصیه‌های مقام معظم رهبری در دیدار با مدال‌آوران المپیادهای علمی و ورزشی  خصوصاً به جوانان همیشه راهگشا بوده است.

حجت‌الاسلام علیزاده به توصیه رهبر انقلاب به جوانان در تقویت تفکر انقلابی و بصیرت اشاره کرد و گفت: تأکیدات مکرر رهبری برداشتن تفکر انقلابی به این دلیل است که هرکجا پیروزی و موفقیت بوده به جهت این تفکر قدرتمند بوده است.

تفکر انقلابی؛ زمینه اتکا به نیروهای داخلی و تولیدات ملی
وی افزود: دشمن از این تفکر می‌ترسد، چون می‌داند که "تفکر انقلابی" پیشرفتی را تولید می‌کند که متکی‌به‌خود است، نمونه آن صادرات بنزین کشورمان در زمان تحریم بود.

خطیب جمعه مهردشت با یادآوری موفقیت‌های سپاه در صنعت مهندسی در زمان تحریم، گفت: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه پاسداران، برای نخستین بار در صنعت نفت ایران، ۳ هزار تن بنزین به دیگر کشورها صادر کرد و این کار در شرایط تحریم و بدون اتکا به دیگر کشورها انجام شد.

امام‌جمعه بخش بهمن ادامه داد: بیشترین جمعیت کشور ما جوان است و این امتیاز بزرگی برای جمهوری اسلامی است و یکی از برنامه‌های دشمنان برای متوقف کردن این نیروی عظیم، ناامید کردن آن‌ها است.

عده‌ای خواسته یا ناخواسته جلوی پای جوانان سنگ‌اندازی می‌کنند
علیزاده ضمن اشاره به گلایه اخیر دانشجویان تربیت‌معلم از مسئولان اظهار کرد: کارهایی خواسته یا ناخواسته انجام می‌گیرد که جوانان ما را ناامید و خسته می‌کند، عده‌ای به‌جای برداشتن سنگ، راه پیشرفت و تلاش آنها را می‌بندند.

حجت‌الاسلام علیزاده تأکید کرد: باید مسئولان، گلایه‌های دانشجویان تربیت‌معلم را بشنوند و پاسخ قانع‌کننده‌ای به آنها بدهند و در اجرای عدالت بکوشند.

اندیشه مقاومت به‌سرعت در حال نفوذ در کشورهای دنیا است
علیزاده به عصبانیت دشمن از مقاومت و پیشرفت روزافزون ایران پرداخت و گفت: دشمنان نگران‌اند که اندیشه مقاومت که از کشورمان آغازشده، به ملت‌های دیگر نفوذ کند و آنان نیز در برابر غرب ایستادگی کنند.

وی هدف قرار دادن پهپاد آمریکایی و توقیف نفت‌کش انگلیسی توسط کشورمان را نمونه‌ای از پیشرفت درنتیجه "مقاومت"، عنوان کرد.

این مقام مسئول افزود: در رسانه‌ها و محافل خبری این سؤال مطرح‌شده که ایران چگونه توانست در مقابل آمریکا و انگلیس قدرت‌نمایی کند؟ و پاسخی ندارند جز این‌که ملت ما بااقتدار در مقابل آمریکا ایستاد و ترامپ را مجبور به عقب‌نشینی کرد، اما حکام ترسوی عرب در مقابل اهانت‌های مکرر ترامپ پاسخ نداشتند.

انتهای پیام/ک
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد