Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتواتشییع پیکر همسر عالم جلیل القدر یزد مرحوم حاج شیخ غلامرضا فقیه خراسانی با حضور جمعی از مردم و مسئولان برگزار شد.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از یزدرسا، مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مرحومه "بیبی معصومه ناصری کوچه بیوکی" صبح امروز با حضور جمع زیادی از مردم و مسئولان در محله کوچه بیوک یزد برگزار شد.

نماز بر پیکر این مرحومه را آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی(کوچه بیوک) نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در مسجد محله کوچه بیوک اقامه کرد و پس از اقامه نماز، آن مرحوم بر روی دستان مردم تا گلزار شهدای کوچه بیوک تشییع و در این مکان به خاک سپرده شد.

مرحومه "بی‌بی معصومه ناصری کوچه بیوکی" همسر عالم جلیل القدر استان یزد مرحوم آیت‌الله حاج شیخ غلامرضا فقیه خراسانی(یزدی) بود که در طول سال‌های زندگی خود خدمات بسیاری به مردم استان یزد کرده بود و زمینه هدایت افراد بسیاری به دین را به وجود آورد.

این مرحومه صبح دیروز و در اثر کهولت سن جان به جان آفرین تسلیم کرد و امروز در جوار شهدای کوچه بیوک یزد در خاک آرام گرفت.

مراسم‌های بزرگداشت این شخصیت فردا ساعت هشت تا 10 صبح در مسجد فاطمه الزهرا(س) کوچه بیوک و چهارشنبه از ساعت 8 الی 10 صبح در مسجد ریگ واقع در خیابان قیام یزد برگزار می‌شود، همچنین مراسم بزرگداشتی روز پنجشنبه و جمعه 21 و 22 تیرماه بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد الرسول خیابان شهید عابدی و مراسم هفتم جمعه 22 تیرماه از ساعت 18 و 30 در گلزار شهدای کوچه بیوک انجام می‌شود.

انتهای پیام/ش
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد