Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

امام‌جمعه بخش بهمن مطرح کرد


امام‌جمعه بخش بهمن گفت : مگر تصویب برجام، کشور را گلستان کرد که بر تصویب fatf که موجب خودتحریمی است، اصرار می‌ورزید.

به گزارش سرو ابرکوه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا علیزاده امام‌جمعه بخش بهمن، در خطبه‌های نماز با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار نمایندگان مجلس و دستگاه قضا، اظهار کرد : هر دو دستگاه قوه مقننه و قضائیه از ترجمان‌های تأثیرگذار و مهم کشور هستند.

وی، همچنین با تأکید بر اینکه کنوانسیون و قانون مبارزه با تروریسم یا پول‌شویی یک دام است، گفت : امروز دشمن بانفوذ در مجلس درصدد تصویب برخی از معاهدات خلاف مصالح کشور است. چرا در مجلسی که اسلامی و در رأس امور است قوانین غیر اسلامی، دست و پاگیر و مضر تصویب شود.

تصویب برجام؛ کشور را گلستان نکرد که بر fatf اصرار می‌کنید
حجت‌الاسلام علیزاده خاطرنشان کرد : برجام که روزی می‌گفتند اگر تصویب شود کشور را گلستان می‌کند، برای ما یک تجربه بود که اگر از آن درس نگیریم قطعاً ضرر می‌کنیم، پس چرا عده‌ای اصراری بر تصویب fatf دارند.

خطیب جمعه بخش بهمن بیان کرد : با تصویب اف اِی تی اف، مجبوریم اطلاعات اقتصادی شرکت‌های خود را به بیگانه‌ها بدهیم و دچار خود تحریمی شویم. بدانیم فشار برای محصور کردن ایران از طریق طرح‌هایی چون fatf از اهداف و برنامه‌های دشمن است.

قوه قضائیه به‌جای آزاد کردن اخلالگران، به‌شدت با آنها برخورد کند
این مقام مسئول ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه، عنوان کرد : ایجاد امنیت و مبارزه قاطع با مفاسد، از وظایف این دستگاه است که امروز شدیداً مورد هجمه و حمله دشمنان قرار دارد.

وی تصریح کرد : اگر ما نسبت به وضعیت معیشت، کسب‌وکار، ارز، دلار و خودرو گلایه داریم، اما اجازه سودجویی به دشمنان نمی‌دهیم. این روزها دست‌های پشت پرده، قصد دارند با سوءاستفاده از اوضاع اقتصادی کشور (همچون ماجرای کامیون داران و تعطیلی بازار تهران)، و اختلال در بازار و کسب‌وکار مردم، امنیت و آرامش را برهم بزنند.

علیزاده خاطرنشان کرد : در روزهای گذشته شاهد تجمعاتی در بازار تهران در اعتراض به نوسانات قیمت ارز بودیم، که در این میان عده‌ای فرصت‌طلب و اجیرشده به تخریب اموال عمومی و طرح شعارهای ساختارشکنانه پرداختند، که الحمدالله با زیرکی مردم نقشه آنها به نتیجه نرسید. 

وی اذعان کرد : دولتمردان با چاره‌اندیشی، تلاش جهادی و شنیدن صدای مردم باید جلوی سودجویی عمله‌های دشمن را بگیرند و قوه قضائیه هم با اخلالگران به‌شدت برخورد کند نه اینکه با یک برگ سند آنها را آزاد کند.

مفاسد هنجارشکنانه و دهن‌کجی به دین، شاکی خصوصی نمی‌خواهد
امام‌جمعه بخش بهمن افزود : قوه قضائیه باید با مبارزه قاطع و سریع با مفاسد اخلاقی، اجتماعی و اقتصادی، نسبت به نقشه دشمن مبنی بر ناکارآمد و بی‌عدالت جلوه دادن دستگاه قضا، اعتماد مردم را جلب کرد.

علیزاده تأکید کرد : مفاسدی که هنجارشکنانه و دهن‌کجی به دین است، شاکی خصوصی نمی‌خواهد، لذا قوه قضائیه باید در مقابل شخص معلوم‌الحالی که با تبلیغات وسیع در فضای مجازی تحت عنوان خواننده به مراسمی دعوت می‌شود، به‌شدت برخورد کند.

تحریم و فشار اقتصادی ترفند دشمن برای ایجاد شکاف در جامعه 
وی در بخشی از خطبه‌ها با تأکید بر اینکه دولت باید فرصت را از فرصت‌طلبان سلب کند، گفت : مشکلات و مطالبات مردم در حوزه‌های مختلف باید به رسمیت شناخته شود و هیچ مسئولی نباید مسائلی نظیر افزایش قیمت ارز، خودرو، مسکن، رکود، تورم، را منکر شود.

امام‌جمعه بخش بهمن ابراز کرد : ما نیازمند برجام داخلی هستیم، یعنی اقدام مشترک ملت و دولت، که برای حل مشکلات کشور از سرمایه‌های داخلی خصوصاً جوانان استفاده کنیم، که به فرموده رهبر اگر ملت به صحنه بیاید، مشکل لاینحل در کشور نداریم.

علیزاده یادآور شد : اگر با شرکت‌هایی که ارز 4 هزار و 200 تومانی از دولت گرفته‌اند و کالای واردشده را بر مبنای ارز ۸ هزارتومانی می‌فروشند، یا در انبار احتکار کرده‌اند یا اصلاً جنسی وارد نکرده‌اند، یا شرکتی که هزاران خودرو غیرقانونی وارد می‌کنند و صدها مورد دیگر، برخورد سریع و قاطع صورت بگیرد، مردم امیدوار و اخلالگران ناامید خواهند شد.

ضرورت ترمیم و تغییر در کابینه به‌ویژه تیم اقتصادی دولت
وی ضمن ابراز امیدواری به سخنان رئیس‌جمهور در خصوص مواضع ایران در برابر آمریکا و دعوت از همه جناح‌ها برای همکاری، گفت : ترمیم و تغییر در کابینه به‌ویژه در تیم اقتصادی دولت، امری لازم و ضروری است، که امیدواریم این مهم به‌زودی انجام شود.

خطیب جمعه بخش بهمن، شهادت آیت‌الله صدوقی و بهشتی و 72 یاران وی، سرنگونی هواپیمایی مسافربری ایران، ترور نافرجام رهبر معظم انقلاب، بمباران شیمیایی سردشت، ازجمله وقایع مهمی عنوان کرد؛ که در هفته دوم تیرماه در تاریخ ایران رخ‌داده است و این‌ها برای تأیید جنایتکار بودن مدعیان حقوق بشر به‌ویژه آمریکا کفایت می‌کند.

گلایه از بی‌توجهی مسئولان ورزشی شهرستان نسبت به بخش بهمن
علیزاده، در پایان، در آستانه فرارسیدن دهم تیر روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای، از مسئولان ورزش شهرستان گلایه کرد : چرا بخش بهمن باوجود بیش از هزار جوان و نوجوان علاقه‌مند به این ورزش و دیگر رشته‌های ورزشی مثل والیبال، فوتسال، کشتی و تکواندو که حرف برای گفتن دارد، مورد نامهربانی و کم‌توجهی مسئولان است و از حداقل امانات نیز محروم هستند.

انتهای پیام/ف




رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد